Vostro 3500 - problem z ładowaniem baterii

Problemy związane z: Laptop Dell Vostro
m0
m0skal
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2012, 13:58

Vostro 3500 - problem z ładowaniem baterii

Postautor: m0skal » 09 paź 2012, 14:14

Witam mam pewien problem z laptopem , jednak na wstępie pragnę zaznaczyć ,że niezbyt się na tym znam i w odpowiedziach prosze o w maire zrozumiały język :)

A mianowicie :

Przez pewien czas po włączeniu komputera na pulpicie wyświetlało mi się powiadomienie że bateria przestała działać , także używałem laptopa tylko podpiętego do prądu .
Teraz w wakacje postanowilem wymienić baterię i kupiłem zamiennik o takich samych parametrach.
Problem polega na tym że teraz pokazuje mi sie cos takiego jak najeżdzam na bateria : ,,Podłączony , nie ładuje".
Pragnę zaznaczyc ze nowa bateria rozładowała się do 0% bo wiadomo - nie ładuje. I tu się zastanawiam w czym problem.
Kontrolka mi się w ogóle nie pali na laptopie ( ta narysowana bateryjka) a jak już się zapala to jedynie miga raz na biało raz na czerwono.
Nie wiem co w tym wypadku zrobić . Nowa bateria wydaję się być ok . Może mam zepsutą ładowarke? Tyle że nadal jak mam podpiętego lapka pod prąd to działa . Czytałem też gdzieś, że może być zepsuta płyta głowna a dokładnie miejsce na niej odpowiedzialne za ładowanie.

Tak jeszcze zauważyłem jak użyłem pierwszy raz tej nowej baterii i laptop działał tylko na niej (bez podłączenia do prądu ), że laptop strasznie szybko mi chodzi . Czyli teraz jak mam podpiętego pod pra to mi to spowalnia laptopa. Przykład - jakaś gra na facebook odpala mi się około 30 sekund nawet dłużej a z tą nową baterią bez podłączenia do prądu wlączała się jakies 5-10 sekund . Ogolnie laptopa mam dobrego procek i5 4giga ramu a laptop ma około 3 lat już


Proszę o pomoc jeśli podejrzewacie co może być nie tak . Pozdrawiam


Wróć do „Laptopy Dell Vostro”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]