Problem z partycją recovery

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
st
stefanowych
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2012, 11:57

Problem z partycją recovery

Postautor: stefanowych » 23 wrz 2012, 12:07

Witam!
Szukałem trochę na ten temat, niestety nic przydatnego nie znalazłem.
Mój problem pojawił się wczoraj. Preinstalowałem system z ukrytej partycji recovery. Wszystko odbyło się bez problemów. Niestety już na starcie zauważyłem, że laptop działa dużo wolniej niż wcześniej... w dodatku nie działało wifi. Myślę sobie, okej, zaktualizuje sterowniki, będzie lepiej. Okazuje się, że nic nie pomogło. Wkurzony postanowilem ponownie skorzystac z partycji recovery, niestety nie działa.
W momencie pojawienia się logo, wciskam F8, wchodzi mi do zaawansowanych opcji daję "napraw komputer" i normalnie włącza mi się Windows... próbowałem z 100 razy, aktualizowałem dell datasafe local backup, próbowałem użyc recovery przy pomocy właśnie tego programu i opcji "przywróc dane fabryczne" - "uruchom ponownie teraz by włączyc recovery" i też włącza mi się system...
sprawdzałem diagnostyką, ale wszystko jest "okej"

Z góry dzieki za pomoc ;)
pozdrawiam


e-
e-help24eu
Dellmania User
Posty: 118
Rejestracja: 29 mar 2012, 18:52

Re: Problem z partycją recovery

Postautor: e-help24eu » 25 wrz 2012, 11:06

.
Ostatnio zmieniony 29 paź 2012, 09:15 przez e-help24eu, łącznie zmieniany 1 raz.


st
stefanowych
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2012, 11:57

Re: Problem z partycją recovery

Postautor: stefanowych » 26 wrz 2012, 10:16

Nie martw sie ja tez przywracalem wiele razy i takiego przypadku nie mialem. W partycji nie grzebalem, bo mam ukryta, wiec dostep mam nieco ograniczony a o wirusach nie ma mowy. Internet dziala do dupy tylko przez wifi, przez kabel smiga... Napisalem do dell a oni proponuja mi kupno plytki recovery... :) smieszni sa


Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]