Vostro-360 AIO - problem z hibernacją z klawiatury

Tu znajdziecie informacje o pozostałych sprzętach Dell. Serwery, komputery stacjonarne, peryferia itd.
Tu
Tulkas
Posty: 8
Rejestracja: 23 maja 2012, 10:53

Vostro-360 AIO - problem z hibernacją z klawiatury

Postautor: Tulkas » 13 cze 2012, 21:55

Od kilku miesięcy pracuję na Vostro-630 (AIO) i mam problem z hibernowaniem komputera z klawiatury. Konkretnie z klawisza sleep, do którego przypisałem hibernację. Niekiedy ta funkcja działa poprawnie. Często jednak komputer zamiast hibernacji jakby zawiesza się. Diody HD i Power palą się, a ekran jest ciemny. Taki stan trwa do czasu wyłączenia zasilania poprzez kilkusekundowe przytrzymanie włącznika Power. Natomiast hibernowanie przez Start/hibrnacja - działa zawsze poprawnie. Poprzednio miałem Sony Vaio VGC-JS1E (również AIO) i po przypisaniu funkcji hibernacja dla podobnego klawisza wszystko sprawnie funkcjonowało. Komputer ma zainstalowany system Window 7 PL Prof. w wersji 64 bitowej. Podejrzewam przyczynę dysfunkcji w oprogramowaniu klawiatury (klawiatura i myszka bezprzewodowa USB). Oczywiście podaję to wszystko licząc na wypowiedzi dotyczące podobnych problemów. Pozdrawiam.


Wróć do „Forum Dell - inne akcesoria, komputery Dell, serwery Dell, drukarki Dell”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]