Propozycje nowych tematów, działów itp.

Tu dowiecie się jak funkcjonuje forum, gdzie szukać informacji i jak formułować posty, by dowiedzieć się jak najwięcej.
Możecie też zadawać pytania odnośnie działania samego forum Dellmania.
Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Propozycje nowych tematów, działów itp.

Postautor: DELLMania » 05 maja 2010, 20:25

Chciałbym aby każdy się wypowiedział, czego mu brakuje na forum. Tematy, działy itp. Mile widziane wszystkie sugestie odnośnie tego, co byście chcieli tu widzieć, gdzie o czym pisać etc.


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
Bo
Bols
Posty: 32
Rejestracja: 19 kwie 2010, 16:41

Re: Propozycje nowych tematów, działów itp.

Postautor: Bols » 05 maja 2010, 21:14

Ja bym widział zmiane struktury forum
Nie będę się dogłębnie rozpisywał bo wiele spraw jest do dogadania ale mniej więcej tak to bym widział:

Kategoria:Forum
Tu sprawy organizacyjne,problemy techniczne z forum, propozycje zmian ogłoszenia itp.

Kategoria: DELL
Tutaj fora dotyczące różnych sprzętów tej marki i myślę że dla urządzeń których jest mniej i nie są bardzo popularne można poprostu założyć forum pt. Inne czy cos takiego
Osobne forum na problemy związane ze sterownikami, osobne na sprawy serwisowo gwarancyjne i osobne na systemowe problemy.

Kategoria:nie wiem jaką nazwe dać ale poprostu poza tematyką forum
Film, muzyka, gry, hobby, sport, motoryzacja, telefony itd itp

Kategoria: Targ, Rynek
Oczywiście tylko produkty marki DELL Kupno, sprzedaż, zamiana

No coś takiego oczywiście to bardzo poglądowy "szkic" ale myślę że poniekąd nakreślił moją wizję.

Aaa Forum=podkategoria poprostu używam określeń z forum które sam prowadze


Awatar użytkownika
z-ka
Posty: 5
Rejestracja: 30 kwie 2010, 12:15

Re: Propozycje nowych tematów, działów itp.

Postautor: z-ka » 06 maja 2010, 13:40

Ja wiem, ze tego duzo Dell nie produkuje, ale moze jakis dzial gdzie mozna by wrzucac inne produkty typu Dell Lightning, ktory niedlugo zadebiutuje, badz routery Della? W kazdym razie mam na mysli produkty (ktorych co prawda nie ma duzo, ale zawsze), ktore nie pasuja do istniejacych dzialow. W pierwszym momencie brak wlasnie takiego dzialu rzucil mi sie w oczy.



Fritz!Box 7270 + 2 x Fritz!Fon MT-D;
Qnap TS-459PRO + Squeezebox Classic + Popcorn Hour A-110
Dell Dimension E520, Dell Inspiron 1545
Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: Propozycje nowych tematów, działów itp.

Postautor: DELLMania » 06 maja 2010, 14:21

Jest coś takiego (link poniżej), ale racja że można by dodać dział Sieci Dell.

http://dellmania.pl/telefony-dell/


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
Ma
Maciej
Posty: 18
Rejestracja: 19 kwie 2010, 10:07

Re: Propozycje nowych tematów, działów itp.

Postautor: Maciej » 11 maja 2010, 13:49

a kiedy będą te zmiany ?


Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: Propozycje nowych tematów, działów itp.

Postautor: DELLMania » 13 maja 2010, 11:22

Najszybciej jak to będzie możliwe :)


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: Propozycje nowych tematów, działów itp.

Postautor: DELLMania » 14 maja 2010, 10:42

W związku z tym, że większość tematów dotyczy samych laptopów postanowiłem zrobić osobny dział dotyczący laptopów dell z podziałem na modele. Mam nadzieję że Wam się spodoba ten pomysł. Pozwoli nam to łatwiej znajdować informacje, które potrzebujemy.


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
Bo
Bols
Posty: 32
Rejestracja: 19 kwie 2010, 16:41

Re: Propozycje nowych tematów, działów itp.

Postautor: Bols » 22 maja 2010, 19:37

Laptopy świetnie podzielone bardzo przejrzyście się zrobiło w tym dziale. Kiedy następne zmiany i jaki jest plan zmian?


Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: Propozycje nowych tematów, działów itp.

Postautor: DELLMania » 24 maja 2010, 09:52

Następne zamiany jak tylko nasi programiści będą mieli chwile wolnego. Mam nadzieję że do końca czerwca forum będzie całkowicie odmienione graficznie i funkcjonalnie.


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
Ag
Agnieszka
Posty: 9
Rejestracja: 21 kwie 2010, 18:41

Re: Propozycje nowych tematów, działów itp.

Postautor: Agnieszka » 27 maja 2010, 20:40

Przydałby się dział gdzie by można pogadać o wszystkim.. bo teraz to tylko technicznie i technicznie.. a o czymś innym nie łaska ? Czy tu sami informatycy są ? To pogadajcie o ... myszkach :)


lo
lolek_gd
Posty: 4
Rejestracja: 05 lut 2012, 01:08

Re: Propozycje nowych tematów, działów itp.

Postautor: lolek_gd » 24 lut 2012, 12:32

Przydałoby się pomysleć, co zrobić aby większość postów nie pozostawała bez odpowiedzi. Bo w tej chwili sens istnienia tego forum jest co najmniej zastanawiający.


dell xps l502x - intel core i5 2.4 GHz - 8gb ram - geforce gt540m 2gb - 500gb hd - windows 7 pro 64-bit
du
duszek
Dellmania User
Posty: 160
Rejestracja: 02 lut 2011, 14:11

Re: Propozycje nowych tematów, działów itp.

Postautor: duszek » 25 lut 2012, 21:52

Na wstępie witam i przepraszam za moją dłuższą nieobecność. Muszę przyznać, że miałem wiele ciekawszych rzeczy do robienia niż przeglądanie tego forum, dlatego nie zaglądałem. Dziś poczułem się zobowiązany do posprzątania na forum oraz do poodpisywania na posty na które mogę znać odpowiedź.
Lolek, masz rację, większość postów jest bez odpowiedzi, tak samo jak większość userów forum wchodzi tylko po to aby zadać pytanie, a nie samemu podzielić się wiedzą. Ja rok temu zajrzałem na forum aby uzyskać odpowiedź na nurtujące mnie pytanie, i aby zasłużyć na odpowiedź zostałem na dłużej. Teraz również będę potrzebował pomocy, więc mam zamiar trochę ogarnąć forum.
Na sam początek zamykam i przenoszę nieaktualne już tematy do kosza, oraz tematy na które zostały wyczerpane zamykam, bo oryginalnebaterie miesiąc temu chciał sobie nabić postów (nie wiadomo po co) i odpisywał na masę na tematy w stylu 'jaki kupić komputer' z przed roku czy nawet dwóch.


Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: Propozycje nowych tematów, działów itp.

Postautor: DELLMania » 27 lut 2012, 22:35

Witajcie,
forum powstało aby pomóc użytkownikom w rozwiązywaniu problemów. Na początku osobiście wszystkim pomagałem jednak z czasem pytań pojawiało się tak dużo, iż nie miałem czasu udzielać odpowiedzi. Na forum zaczęły pojawiać się osoby które systematycznie odpisywały na posty i pomagały innym użytkownikom np Duszek, Iwona itd. Dziękuję tym wszystkim osobom za wkład w działanie forum. Mam jednak nadzieję że użytkownicy sami będą sobie pomagać w rozwiązywaniu problemów. Inaczej faktycznie nie ma sensu aby forum istniało, forum z pytaniami bez odpowiedzi. Jeśli mogę w jakikolwiek sposób uprościć, ulepszyć, usprawnić funkcjonowanie forum to piszcie gdyż bardzo chętnie tego dokonam, aby każdy kto tu zagląda - zaglądał częściej i aktywniej. W chwili obecnej mamy oglądalność na poziomie 900 osób dziennie. Myślę że to wystarczająca liczba ludzi którzy mogliby pomagać sobie nawzajem.

Pozdrawiam wszystkich i bardzo dziękuję Duszkowi za nieocenioną pomoc.


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
Tu
Tulkas
Posty: 8
Rejestracja: 23 maja 2012, 10:53

Re: Propozycje nowych tematów, działów itp.

Postautor: Tulkas » 25 maja 2012, 22:10

Proponuję nowy dział dla PC Della typu AIO. Pojawił się na naszym rynku Vostro-360 w kilku odmianach (ekran zwykły i MT, różne procesory od i3 do i7, różnej wielkości dyski i RAM). Oprócz notebooka Latitude D420 używam także od miesiąca Vostro-360. Chętnie podzielę się uwagami nt. tego komputera. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.


Wróć do „Działanie Forum komputerowego DellMania”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]