PC DELL - komputer naprawdę osobisty

Tutaj spadają wszystkie zbędne czy nieaktualne wątki.

Chciał(a)byś by twój komputer wizualnie wyróżniał się wśród innych?

Oczywiście, wygląd sprzętu jest dla mnie istotny
1
17%
Tak, jeśli jest to część oferty promocyjnej
2
33%
Zależy od ceny
2
33%
Nie zależy mi na tym
0
Brak głosów
Nie, ważne są komponenty sprzętu, a nie jego wygląd
1
17%
Nie, to zbyt pretencjonalne
0
Brak głosów
Nie mam zdania
0
Brak głosów
Żadne z powyższych
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 6
Awatar użytkownika
freeka

PC DELL - komputer naprawdę osobisty

Postautor: freeka » 28 lip 2008, 14:16

Wszystkie komputery wyglądają dla ciebie tak samo? Chciałbyś aby twój PC był oryginalny, łatwo rozpoznawalny i naprawdę twój?

DELL wyszedł naprzeciw potrzebom klientów oferując, za stosunkowo niewielką cenę, personalizację obudowy twojego komputera. Co ciekawe, oferta dotyczy nie tylko laptopów, ale także komputerów stacjonarnych.

Obraz jest drukowany na wysokiej jakości błyszczącym winylu docinanym specjalnie do wybranego modelu maszyny DELL. Łatwy do samodzielnego montażu przy użyciu wilgotnej szmatki, umożliwia także jego usunięcie, nie pozostawiając śladu na powierzchni komputera. Ponadto, naklejona membrana zapobiega powstawaniu rys, związanych z użytkowaniem sprzętu.

Do wyboru jest kilkadziesiąt różnych wzorów odpowiadającym wielu dziedzinom i stylistykom: od flag państwowych, poprzez scen i bohaterów ze świata komiksu i sportu aż do motywów geometrycznych czy militarnych. Co więcej – istnieje tez możliwość stworzenia własnego projektu ze zdjęcia czy tez skomponowania go z gotowych elementów.

Ceny naklejek na obudowę zaczynają się już od 19,99$

Więcej informacji: http://dell.skinit.com/


Wróć do „Kasowane wątki”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]