Dell do 3000 zł dla dziewczyny

Jak i gdzie najlepiej kupić laptopa? Napiszcie - czy korzystaliście z usług sprawdzonego dostawcy? Czy kupowaliście przez stronę internetową lub portal aukcyjny?
Polećcie dobrych sprzedawców i ostrzeżcie przed niesolidnymi.
zu
zuzmenka
Posty: 3
Rejestracja: 10 mar 2012, 17:08

Dell do 3000 zł dla dziewczyny

Postautor: zuzmenka » 10 mar 2012, 17:32

Witam forumowiczów:)
poszukuję Dellka z matrycą 15 i systemem i5. Do gier raczej nie będzie używany, bardziej do użytku domowego. Chciałabym żeby posłużył mi jakieś 3 lata.
Wypatrzyłam sobie takie:

Dell Inspiron Q15R i5-2430M 8G 500 GT525 Windows 7 za 2829 zł lub
Dell XPS L502x i5 8GB GT525 NBD USB 3.0 Windows 7 za 2949 zł.

W tym pierwszym nie podoba mi się błyszczący plastik wokół klawiatury, pewnie będzie palec na palcu.
Skłaniam się ku temu drugiemu, ale hhmm ta srebrna obudowa mnie dobija:( wiem, wiem to tylko obudowa, ale ona strasznie mi się nie podoba a z tego co w internecie szukałam to w wersji czarnej nie widziałam. I w tym modelu chyba nie można zastosować wymiennej obudowy switch:( Poprawcie mnie jeśli się mylę. I proszę weźcie pod uwagę to że jestem dziewczyną:D
Czy może moglibyście mi polecić jakiegoś innego laptopa Dell do 3000 zł. Zależy mi na matrycy 15, systemie i5 no i pamięć 8 gb. Wielkość dysku to dla mnie drugorzędna sprawa (w granicach rozsądku oczywiście; czy to będzie 500 czy 750 gb to nieistotne).
Zastanawiałam się jeszcze nad Asusem X53sv z tymi samymi parametrami jest kilka stówek tańszy, ale coś mi się wydaje, że jakaś taka dellmania mnie wzięła:) chociaż nigdy z dellem nie miałam nic wspólnego.
Proszę o jakieś wskazówki bo w sklepach to mi raczej lenovo albo jakieś hp polecali:)
Z góry dziękuję i pozdrawiam dellmaniaków


zu
zuzmenka
Posty: 3
Rejestracja: 10 mar 2012, 17:08

Re: Dell do 3000 zł dla dziewczyny

Postautor: zuzmenka » 14 mar 2012, 19:45

no nikt nic nie podpowie? zlitujcie się nad dziewczęciem:)


zu
zuzmenka
Posty: 3
Rejestracja: 10 mar 2012, 17:08

Re: Dell do 3000 zł dla dziewczyny

Postautor: zuzmenka » 18 mar 2012, 20:24

No dobrze, nikt nic nie pisze to mam takie pytanie: skłaniam się ku temu drugiemu dellowi czyli XPS, jakie są jego wady drodzy Dellmaniacy? podobno jest głośny przy większych obciążeniach, ale jak to w praktyce wygląda? Czy ktoś kto ma takiego lapka może coś więcej o nim napisać? Co jest na plus a co na duży minus? plisss
z góry dziękuję i pozdrawiam,
zuzmenka


Awatar użytkownika
Iwona
Dellmania User
Posty: 81
Rejestracja: 23 lip 2008, 07:54

Re: Dell do 3000 zł dla dziewczyny

Postautor: Iwona » 11 kwie 2012, 10:45

Z mojego doświadczenia nie kupiłabym XPS za żadne pieniądze. Ale to moje doświadczenie. Jest wiele lapków Dell-a, które są ciekawymi rozwiązaniami. Ale napisałaś, że potrzebujesz lapka na 3 lata. No cóż XPS wytrzyma tą próbę czasu. Jednak radziłabym wykupienie dodatkowego pakietu gwarancyjnego własnie do 3 lat. Zakup rozpoczęłabym nie od sklepów
z komputerami, ( bo ci wciskają to co chcą sprzedać ) a od Allegro.pl lub Ebay.pl Znakomicie nadają się te witryny na zorientowanie się w cenach, usterkach, wyglądzie itp. Zawsze możesz zadać pytanie sprzedającemu odnośnie tego sprzętu.
I wyrobić sobie opinię. Później możesz przystapić do zakupu w sklepie. ( Chyba, że jesteś zdeterminowana to rób zakupy w firmach trudniących się taką sprzedażą - również na Allegro.pl) Kupuj zawsze u zaufanych sprzedawców. Nikt nie poradzi Tobie dobrze co wybrać. Bowiem ze sprzętem jest tak jak z wyborem męża ,,to co podoba się innym niekoniecznie może podobać się Tobie.''


Wróć do „Zakup laptopa Dell - forum dyskusyjne”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]