Dell Vostro 3700 - Klawiatura

Problemy związane z: Laptop Dell Vostro
Na
Naito
Posty: 6
Rejestracja: 09 gru 2010, 13:32

Dell Vostro 3700 - Klawiatura

Postautor: Naito » 09 gru 2010, 13:46

Cześć. Po zakupie tego modelu za wcale nie małe pieniądze, rzuciła mi się od razu pewna nie wiem właśnie czy wada czy też niedoskonałość tego modelu dotycząca klawiatury.

Dokładnie chodzi o to, że pisząc coś na niej wyraźnie widać, że jest ona w powietrzu i jakby lekko wybulona co powoduje uginanie się/falowanie sporej części powierzchni, co przy laptopie za tą cenę wydaje mi się dość wyraźną wadą lub też uszkodzeniem mojego modelu.

Mój problem polega na tym, że niestety nie mam możliwości porównania z takim samym modelem, więc prosiłbym osoby posiadające go, jeżeli tylko rozumiecie co mam na myśli o wypowiedzenie się odnośnie tego. Jeżeli ten problem mam tylko ja i jest to wina złego mocowania wynikającego z błędu człowieka czy też czegokolwiek innego to chciałbym to wiedzieć i ewentualnie zgłosić sprawę do serwisu firmy dell.

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.


Dell Vostro 3700 - i7 - 8GB RAM - GeForce GT 330M 1GB
Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: Dell Vostro 3700 - Klawiatura

Postautor: DELLMania » 09 gru 2010, 16:25

Wg mnie klawiatura powinna być stabilna i jeśli jest inaczej to jest to wada komputera.


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
Na
Naito
Posty: 6
Rejestracja: 09 gru 2010, 13:32

Re: Dell Vostro 3700 - Klawiatura

Postautor: Naito » 09 gru 2010, 17:05

Uginająca się właściwie na całej powierzchni klawiatura nie zapowiada nic dobrego. Okazuje się jednak, że ta przypadłość nie przeszkadza jej być dosyć komfortowym w użytkowaniu urządzeniem. Standardowy układ klawiszy z pełnym blokiem numerycznym ma tylko jedną wadę - bardzo spłaszczony blok kierunkowy, co może przeszkadzać nie tylko w trakcie gier wyścigowych. Duże i raczej płaskie płytki o miłej w dotyku powierzchni oraz czytelnych oznaczeniach chwieją się trochę. Dobrze wpisuje się to jednak w przyjemnie miękką, ale i zarazem pozwalającą się dobrze wyczuć charakterystykę pracy.

Uwagi nie będzie rozpraszał nadmierny hałas w trakcie pisania, a dodatkowo przy złych warunkach oświetleniowych w testowanym egzemplarzu może przyjść z pomocą podświetlenie klawiatury.

@Author: notebookcheck


Czyli wygląda na to, że tak to jest już w każdym modelu. Ehhh ten Dell...


Dell Vostro 3700 - i7 - 8GB RAM - GeForce GT 330M 1GB
od
odd7
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2011, 09:38

Re: Dell Vostro 3700 - Klawiatura

Postautor: odd7 » 18 paź 2011, 09:41

Sklep X-KOM - Krakowski salon jego sprzedawcy!

Kupiłem notebooka firmy Dell, Dell Vostro 3750 i7-2630 8GB 750G GT525 Win7 złoty.
Wydałem na ten komputer ponad 4.000zł, żeby mieć pewność że będę zadowolony. Kiedy w domu wycieknąłem komputer, okazało się że klawiatura nie przylega dobrze do komputera, jest na środku lekko wybulwiona, a klawisze w pobliżu tego miejsca wydają charakterystyczne zgrzytanie. Komputera nawet nie używałem, foli nie ściągałem, a to dlatego że zostałem przez obsługę poinformowany żeby nie ściągać to bez problemu będę mógł do 10 dni wymienić komputer jeśli coś z nim będzie nie tak. Nadmienię że zamówienie złożyłem przez Allegro, więc to jest moje święte prawo, aby móc zwrócić zakupiony towar nawet bez podania przyczyny, do 10 dni od zakupu. Ja prosiłem tylko o wymianę na inny model, szczególnie że kiedy Pan sprzedawca przyniósł na moją prośbę analogiczny model z zaplecza, z jego klawiaturą było wszystko bez zarzutów.
Ja natomiast przez obsługę, na czele z kierownikiem sklepu, zostałem delikatnie mówiąc potraktowany jak *****. Zachowanie personelu było drwiące i nie kulturalne. Próbowano mi wmówić że sobie wymyśliłem iż z tą klawiaturą jest coś nie tak. Mimo iż byłem w sklepie z 8 miesięcznym dzieckiem, kierownik nie miał czasu nawet aby zająć się tą sprawą, zostałem zbyty, i na odchodne grożono mi sądem za wystawienie negatywnej opinii na Alllegro.
Obsługujący mnie sprzedawca tylko patrzył na kierownika sklepu co może mi powiedzieć, i czy może wymienić czy nie, zero samodzielności i obiektywizmu!
Jestem bardzo zawiedzionym i źle potraktowanym klientem.Obiecuję że nie tylko na tym forum napiszę o obsłudze w x-kom - odział Kraków!


Na
Naito
Posty: 6
Rejestracja: 09 gru 2010, 13:32

Re: Dell Vostro 3700 - Klawiatura

Postautor: Naito » 07 lis 2011, 08:18

Ja już nigdy więcej nie kupię niczego co jest firmy DELL. Przereklamowana firma i tyle... Po trzech miesiącach od zakupu tego modelu przestał mi działać wbudowany mikrofon... Gwarancji oczywiście już nie mam, ponieważ straciłem ją przez coś co nie powinno nawet się wydarzyć w tym laptopie.


Dell Vostro 3700 - i7 - 8GB RAM - GeForce GT 330M 1GB

Wróć do „Laptopy Dell Vostro”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]