Dell OptiPlex GX280

Tu znajdziecie informacje o pozostałych sprzętach Dell. Serwery, komputery stacjonarne, peryferia itd.
ms
msmolarski
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2011, 16:32

Dell OptiPlex GX280

Postautor: msmolarski » 15 kwie 2011, 16:37

Witam!

Napotkałem problem w uruchamianiu mojego komputera. Za każdym razem włączał się bez zarzutu, jednak ostatnio podczas załączenia napięcia komputer włącza się, świeci się dioda na włączniku w kolorze brązowym, a wentylator na procesorze po krótkim czasie osiąga maksymalne obroty, podczas kiedy komputer nie przechodzi nawet przez okno BIOSu - niczego nie ma na ekranie. Obiło mi się o uszy, że to dość częsty błąd w komputerach firmy Dell.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.


Awatar użytkownika
AMSO
Dellmania User
Posty: 90
Rejestracja: 27 wrz 2011, 08:17

Re: Dell OptiPlex GX280

Postautor: AMSO » 27 wrz 2011, 08:19

Płyta główna do wymiany


Szukasz sprzętu klasy biznes? U nas znajdziesz laptopy poleasingowe w klasie A między innymi marki Dell. Mamy również komputery poleasingowe tej firmy zapraszamy. My pomagamy zawsze i wszędzie :)
du
duszek
Dellmania User
Posty: 160
Rejestracja: 02 lut 2011, 14:11

Re: Dell OptiPlex GX280

Postautor: duszek » 28 wrz 2011, 11:21

Niekoniecznie. Ja miałem tak ze swoim stacjonarnym jak nie dopiąłem kości RAM. Sprawdź połączenia wszystkich kabli, wszystkich kart, napędów, jak możesz to sprawdź również z innymi kośćmi RAM i kartą graficzną, jak nic nie pomoże to będziesz miał pewność że to płyta główna.


Wróć do „Forum Dell - inne akcesoria, komputery Dell, serwery Dell, drukarki Dell”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]