[stacja dokująca] Dell Inspiron Q15R N5110

Tu znajdziecie informacje o pozostałych sprzętach Dell. Serwery, komputery stacjonarne, peryferia itd.
le
leniwiec55
Posty: 2
Rejestracja: 09 sie 2011, 16:39

[stacja dokująca] Dell Inspiron Q15R N5110

Postautor: leniwiec55 » 09 sie 2011, 16:44

Witam
Mam laptopa Dell Inspiron Q15R N5110
link do laptopa: http://allegro.pl/dell-inspiron-q15r-i7 ... 46659.html

Chcę korzystać z niego w domu jak z komputera stacjonarnego, znaczy z oddzielnym monitorem, myszką, klawiaturą, głośnikami.. Przeczytałem, że nie będę musiał babrać się z kablami i podłączać wszystkiego za każdym razem jeśli kupię sobie stację dokującą, do której wszystko będzie podłączone, ja po przyjściu do domu wstawię w nią Della i od razu będzie działać.

Jak to jest naprawdę? Jaką stację muszę kupić? Na co koniecznie zwrócić uwagę? Ile mniej więcej to może kosztować?

Ponadto patrzyłem na allegro i wpisując model mojego laptopa nie mogę znaleźć żadnego akcesorium do niego, nawet baterii (ani wpisując Q15R ani N5110). Czy ktoś orientuje się w jaki sposób znaleźć rzeczy pasujące do mojego laptopa?


Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: [stacja dokująca] Dell Inspiron Q15R N5110

Postautor: DELLMania » 09 sie 2011, 17:40

Wg moich informacji do tego modelu nie ma stacji dokujących (w prawdziwym tego słowa znaczeniu) - być może są jakieś zamienniki pod USB ale nie odda to możliwości prawdziwej stacji dokującej. Z tego co wiem stacje dokujące są do Precision i Latitude. Nie słyszałem o stacji dokującej do modelu Inspiron.


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
le
leniwiec55
Posty: 2
Rejestracja: 09 sie 2011, 16:39

Re: [stacja dokująca] Dell Inspiron Q15R N5110

Postautor: leniwiec55 » 09 sie 2011, 18:08

Dzięki za odpowiedź, widzę, że będzie słaboo..
a co muszę wpisać w np. allegro (czy wszystko do "Inspiron" będzie pasowało do mojego modelu? bo nie znajduje nic po wpisaniu Q15R czy N5110) żeby znaleźć nawet głupią baterię czy jakiekolwiek inne akcesorium do mojego modelu?


Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: [stacja dokująca] Dell Inspiron Q15R N5110

Postautor: DELLMania » 09 sie 2011, 18:12

Poszukaj na stronie Dell.pl co pasuje do Twojego modelu. Wtedy wg numeru części znajdziesz na allegro etc.


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.

Wróć do „Forum Dell - inne akcesoria, komputery Dell, serwery Dell, drukarki Dell”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]