Problem z formularzem zamównienia notebooka on-line

Tu znajdziecie informacje o pozostałych sprzętach Dell. Serwery, komputery stacjonarne, peryferia itd.
Pr
Prorok
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2008, 12:41

Problem z formularzem zamównienia notebooka on-line

Postautor: Prorok » 24 lis 2008, 12:52

Witam, nie jestem pewien czy to dobre miejsce na umieszczenie tego tematu, ale nie udało mi się znaleźć lepszego działu forum.

Mam problem z zamówieniem notebooka on-line, w formularzu zamówienia, na stronie "Płatność" mam pola zatytułowane "Numer referencyjny" i "Numer zamówienia zakupu". Notebooka chciałbym zamówić na firmę, więc nie mogę zostawić tych pól pustych, ale nie wiem co mam do nich wprowadzić.

Próbowałem dodzwonić się do centrum obsługi klienta, ale niestety nikt nie odbiera tam telefonu. :(


Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: Problem z formularzem zamównienia notebooka on-line

Postautor: DELLMania » 27 lis 2008, 16:49

Prorok pisze:Witam, nie jestem pewien czy to dobre miejsce na umieszczenie tego tematu, ale nie udało mi się znaleźć lepszego działu forum.

Mam problem z zamówieniem notebooka on-line, w formularzu zamówienia, na stronie "Płatność" mam pola zatytułowane "Numer referencyjny" i "Numer zamówienia zakupu". Notebooka chciałbym zamówić na firmę, więc nie mogę zostawić tych pól pustych, ale nie wiem co mam do nich wprowadzić.

Próbowałem dodzwonić się do centrum obsługi klienta, ale niestety nikt nie odbiera tam telefonu. :(



Numer zamówienia to numer dowolny - chodzi o to że jak zamawiamy więcej przesyłek to możemy każdą nazwać własnym numerem. Numeru referencyjnego nie musimy wypełniać.


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: Problem z formularzem zamównienia notebooka on line

Postautor: DELLMania » 20 lip 2009, 10:52

CocoChanels pisze:wiem że jest juz dużo tematów jesli chodzi o kupno notebooka, ale ja nie mam wieksezego pojecia o kompach a musze kupic. maksymalna cena jaką moge wydać to 3000zł. prosze o pomocJakiego mam kupić laptopanotebooka???
__


Zależy do czego ma służyć, jaka matryca - czy ma być mobilny - lekki czy niekoniecznie. Polecam lekki 13" vostro:
http://notebookidell.pl/index.php?main_page=product_info&cPath=60_61_10&products_id=217&pn=Dell_Vostro_1310_+_Myszka_Bluetooth_GRATIS


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.

Wróć do „Forum Dell - inne akcesoria, komputery Dell, serwery Dell, drukarki Dell”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]