Dell Precision M70 karta graficzna

Problemy związane z: Laptop Dell Precision
ka
kamilns
Posty: 7
Rejestracja: 25 sie 2010, 16:34

Dell Precision M70 karta graficzna

Postautor: kamilns » 19 mar 2011, 22:30

Witam.Mam w M70 karte graficzna nvidia quadro fx 1400 go karta jest dosyc wydajna jak na te czasy tylko ze jesta jeden problem a mianowicie sterowniki na stronie producent najnowsze sterowniki jakie sa sa z 2006 roku czyli sa bardzo stare przez co karta nie jest juz taka wydajna w nowszych grach.Na stronie nvidi nie ma nowszych sterownikow do tej karty ale sa do nvidi quadro fx 1400 czyli wersji do komputera pc (nie do laptopa) jak sciagam sterowniki do tej karty to nie moge ich zainstalowac bo jest zabezpiecznie ze mam inny model karty graficznej i mam takie pytanie czy ktos wie jak zlamac to zabezpiecznienie zeby dalo sie zainstalowac te sterowniki bo one sa z 2010 roku i czytalem na pewnym forum ze ktos tak zrobil w dellu m70 i ze faktyczznie dziallo i to bardzo wydajnie i stabilnie tylko nie bylo dokladnie opisane jak zdjac te zabezpiecznie przed zainstalowanie sterownikow nie zgodnych z obecnym modoelem karty w laptopie.Prosze o szybka odpowiedz jak zdjac te zabezpiecznie.


du
duszek
Dellmania User
Posty: 160
Rejestracja: 02 lut 2011, 14:11

Re: Dell Precision M70 karta graficzna

Postautor: duszek » 23 mar 2011, 21:39

Spróbuj sterowniki http://www.omegadrivers.net/ , są to alternatywne sterowniki to wielu kart graficznych. Często są o wiele wydajniejsze w grach niż oryginalne. Ale to już na własne ryzyko. Zresztą, tak samo jak z tym zabezpieczeniem.


Wróć do „Laptopy Dell Precision”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]