Dell D620, sterownik fanio z I8kfanGUI - przegrzewanie się p

Problemy związane z: Laptop Dell Latitude
ya
yaaz
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2011, 13:40

Dell D620, sterownik fanio z I8kfanGUI - przegrzewanie się p

Postautor: yaaz » 15 mar 2011, 13:42

Witam, mam problem z przegrzewającym się prockiem T5500 w laptopie. Mam Win 7 x64 ultimate, 2gb ram. Problem występuje gdy procek chodzi przy pewnym obciążeniu pewien czas (CPU usage 50-60%) gdy osiągnie poziom około 72-73stopni obciążenie procesora wzrasta do 100% i tak już zostaje. Komputer staje się strasznie zamulony, a wiatrak przestaje normalnie funkcjonować tylko jakby rozpędzał się impulsywnie.
Początkowo myślałem, że jest to wina pamięci wirtualnej, po wyłączeniu pliku stronicowania problem początkowo znikł. Lecz wczoraj znów pojawił się ten sam problem. Dodam, że w menedżerze zadań nie ma żadnego programu/pliku który obciążałby w znacznym stopniu procesor.
Komputer musi postać i się ochłodzić, by procesor mógł normalnie pracować (aby znikło użycie 100% na obu rdzeniach).

Dodam, że do startowania windowsa używam programu ReadyDriver plus by uruchomić winde bez podpisywania sterowników - po to aby sterownik fanio.sys mógł uruchomić wiatraczek - bez tego programu (Dell latitute fan control V3.1 x64) wiatrak w ogóle nie pracuje.


Proszę o pomoc, iż skończyły mi się pomysły.


Wróć do „Laptopy Dell Latitude”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]