Wyjście słuchawkowe dell 1555

Problemy związane z: Laptop Dell Studio
as
aston87
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2011, 20:29

Wyjście słuchawkowe dell 1555

Postautor: aston87 » 18 lut 2011, 20:55

Witam! Nie działa mi jedno wejście słuchawek. Gdy gra z jedno wejścia podłączam drugie i nic. Gdy wyjmę wtyczkę z tego gniazda co gra i przełożę do nie grającego nie ma żadnej reakcji prócz odczucia na słuchawkach takiego dźwięku, że podłączam wtyk do gniazda, ale nie gra. Po wyjęciu słuchawek z wtyczki gdzie gra do wtyczki gdzie nie gra, dźwięk zaczyna grac normalnie z głośników mimo to że słuchawki są podłączone. Nie działa mi wtyczka (wejście) bliższe USB. Szukam wszędzie odpowiedzi i nic nie mogę znaleźć. Nie wiem jaka może być przyczyna. Wcześniej podłączałem dwie pary słuchawek i wszystko okej. Dzisiaj potrzebowałem podłączyć a tu zonk. Jakieś rozwiązanie? Win 7 jak coś. Proszę o pomoc.


ma
madtukan
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2011, 00:37

Re: Wyjście słuchawkowe dell 1555

Postautor: madtukan » 22 lut 2011, 00:42

Podłączę się do pytania ponieważ mam bardzo podobny problem, który pojawił się znienacka. Posiadam della studio 1535 z dwoma wyjściami słuchawkowymi. Niestety jedno z nich przestało działać (to bliższe portów USB). Gdy podłączam słuchawki, dźwięk z wbudowanych głośników przestaje grać, lecz niestety nie słychać nic w podłączonych słuchawkach. Nie ma tego problemu z pierwszym gniazdem. Może macie jakieś sugestie? Z góry dzięki.


Wróć do „Laptopy Dell Studio”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]