nie moge pobrać sterów w aluminiaku

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
sk
skandaluzja
Posty: 6
Rejestracja: 09 lut 2011, 22:08

nie moge pobrać sterów w aluminiaku

Postautor: skandaluzja » 20 lut 2011, 09:36

witam ponownie,ze strony DELL.pl nie moge pobrac żadnych sterów.Nie wiem co jest nie tak,sciąga sie cos i wyskakuje biały prostokąt z czerwonym trójkatem o wadze 9.3kb i to wszystko.Jak klikne w niego jakby sie z czymś łączył i w szczegółach mam coś takiego:

INFORMACJE O WERSJI PLATFORMY
Windows : 6.1.7600.0 (Win32NT)
Common Language Runtime : 4.0.30319.1
System.Deployment.dll : 4.0.30319.1 (RTMRel.030319-0100)
clr.dll : 4.0.30319.1 (RTMRel.030319-0100)
dfdll.dll : 4.0.30319.1 (RTMRel.030319-0100)
dfshim.dll : 4.0.31106.0 (Main.031106-0000)

ŹRÓDŁA
Adres URL rozmieszczenia : file:///C:/Users/marecki/Downloads/DellDriverDownloadManager.application
Adres URL dostawcy rozmieszczenia : http://xserv.dell.com/dm/downloadmanage ... pplication

PODSUMOWANIE BŁĘDÓW
Poniżej znajduje się podsumowanie błędów. Szczegółowe informacje na temat tych błędów znajdują się w dalszej części dziennika.
* Aktywacja aplikacji C:\Users\marecki\Downloads\DellDriverDownloadManager.application spowodowała wyjątek. Wykryto następujące komunikaty o niepowodzeniach:
+ Pobieranie pliku http://xserv.dell.com/dm/downloadmanage ... pplication nie powiodło się.
+ Nie można rozpoznać nazwy zdalnej: 'xserv.dell.com'

PODSUMOWANIE NIEPOWODZEŃ TRANSAKCJI MAGAZYNOWANIA SKŁADNIKÓW
Nie wykryto błędów transakcji.

OSTRZEŻENIA
Podczas tej operacji nie wykryto żadnych ostrzeżeń.

STAN POSTĘPU OPERACJI
* [2011-02-20 09:29:30] : Rozpoczęto aktywację C:\Users\marecki\Downloads\DellDriverDownloadManager.application.

SZCZEGÓŁY BŁĘDÓW
Podczas tej operacji zostały wykryte następujące błędy.
* [2011-02-20 09:29:37] System.Deployment.Application.DeploymentDownloadException (Nieznany podtyp)


i tak jest na kazdym w zasadzie sterze.W razie gdyby ktoś wiedział jak mi pomóc ,to poprosze o wytłumaczenie prostym językiem jako ze jestem totalnym lejkiem jesli chodzi o zagadnienia informatyczne.
Z góry dziekuje za pomoc lub próbe jej udzielenia
Marek


du
duszek
Dellmania User
Posty: 160
Rejestracja: 02 lut 2011, 14:11

Re: nie moge pobrać sterów w aluminiaku

Postautor: duszek » 20 lut 2011, 09:49

Spróbuj ściągnąć bez pomocy Dell Download Manager. Kiedy wybierasz sterowniki do pobrania nie klikaj w 'dodaj do listy plików do pobrania' tylko w 'pobierz'. Dłużej będziesz ściągał, ale może to rozwiąże twój problem. Też miałem problemy z DDM, ale bezpośrednio poszło ładnie. Ostatecznie sterowniki masz na płytce. :) Lub w folderze 'dell' na partycji systemowej.


sk
skandaluzja
Posty: 6
Rejestracja: 09 lut 2011, 22:08

Re: nie moge pobrać sterów w aluminiaku

Postautor: skandaluzja » 20 lut 2011, 10:27

i tu jest ból ,bo ja własnie klikam w pobierz i to co w pierwszym poscie.Płyty do niego nie mam ,bo juz nie daja.A w C folder DELL nic nie ma tzn. nie ma sterów.Próbuje pobrac jaki kolwiek ster i kicha


du
duszek
Dellmania User
Posty: 160
Rejestracja: 02 lut 2011, 14:11

Re: nie moge pobrać sterów w aluminiaku

Postautor: duszek » 20 lut 2011, 11:07

A wybierasz 'Pobierz za pośrednictwem przeglądarki internetowej' czy może Dell Download Manager?


sk
skandaluzja
Posty: 6
Rejestracja: 09 lut 2011, 22:08

Re: nie moge pobrać sterów w aluminiaku

Postautor: skandaluzja » 20 lut 2011, 11:16

po wcisnieciu pobierz od razu zaczyna pobierac w dell Download M i nie wiem jak to zmienic
Poprostu jakby nie mam innego wyboru.Jesli coś kłamie to prosze mnie poprawić ,ewentualnie jak pobierac i naczej.Moze wywalic z kompa Dell Download Manager?


du
duszek
Dellmania User
Posty: 160
Rejestracja: 02 lut 2011, 14:11

Re: nie moge pobrać sterów w aluminiaku

Postautor: duszek » 20 lut 2011, 22:34

Rozumiem, moje niedopatrzenie. Za pierwszym pobraniem sterowników strona zapytała Cię czy chcesz pobrać bezpośrednio czy za pomocą DDM, wybrałeś DDM. Teraz strona pamięta ten wybór. Aby to zmienić wyczyść pamięć podręczną przeglądarki. Ale o tym możesz poszukać już w google. :) Polecam do tego program CCleaner.
P.S. I usuń ten temat Dell Download Manager, jest bez sensu.


Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]