Problem Dell Studio 1558 i7-740; ATI HD 5400series

Problemy związane z: Laptop Dell Studio
Ma
Magicauto
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2011, 18:15

Problem Dell Studio 1558 i7-740; ATI HD 5400series

Postautor: Magicauto » 22 sty 2011, 18:45

Witam wszystkich!
Mam Dell'a 1558 (jak w tytule) od około 1,5 miesiąca. Generalnie wszystko śmiga bez zarzutu, poza jedną przypadłością która jest od samego początku zauważona przeze mnie.
podczas przeglądania np You Tube, lub jakiego kolwiek innego portalu gdzie na stronie oddtwarzane są pliki Video, system się wiesza na chwilę, przestaje myszka i klawiatura reagować.
Po chwili obraz ciemnieje. Po kilkunastu sekundach wszystko wraca, i na ekranie pojawia się napis:
"Display driver has stopped responding and has recovered."
System wraca do pracy, ale zamiast pliku video mam zielony ekran i tylko głos w głośnikach. Po próbie odtworzenia innego pliku video ze strony dzieje się to samo....
Próbowałem różne pliki odtwarzać ze stron, zmieniać i przestawiać sterowniki. Aktualizowałem BIOS, sterowniki.
Bez skutku, Problem jest ciągle taki sam. Szperałem na forach zagranicznych i na forach Dell'a. Paru ludziom z tym laptopem i takim wyposażeniem zdarzaja się podobne problemy, ale nawet w serwisie im nie pomogli. czy ktoś spotkałem się z takim problemem, i co najważniejsze poradził Sobie z nim?!
Dzieki za pomoc!


Wróć do „Laptopy Dell Studio”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]