Zamówienia ze strony della

Tu znajdziecie informacje o pozostałych sprzętach Dell. Serwery, komputery stacjonarne, peryferia itd.
Pa
Patrykka
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2009, 19:08

Zamówienia ze strony della

Postautor: Patrykka » 18 maja 2009, 19:13

mam taka dziwną sprawę, otóż w środę zamówiełem sobie przez fona u producenta nowego della studio 1555 okazuje się że do dnia dzisiejszego tj poniedziałek dell nawet nie zaczął go dla mnie montowac , panuje tam oromny bałagan etc. Mam do was pytanie ile Wy czekaliście na sowje zamówienia ??


Gdyby nie to że mam ogromne zaufanie do tej marki to nigdy bym się nie pokusił o zamówienieod nich


Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: Zamówienia ze strony della

Postautor: DELLMania » 20 maja 2009, 10:44

Patrykka pisze:mam taka dziwną sprawę, otóż w środę zamówiełem sobie przez fona u producenta nowego della studio 1555 okazuje się że do dnia dzisiejszego tj poniedziałek dell nawet nie zaczął go dla mnie montowac , panuje tam oromny bałagan etc. Mam do was pytanie ile Wy czekaliście na sowje zamówienia ??


Gdyby nie to że mam ogromne zaufanie do tej marki to nigdy bym się nie pokusił o zamówienieod nich


Z tym jest różnie. W zasadzie dużo zależy od tego na jakiego handlowca się trafi. Polecam zamówienia przez partnerów. Zawsze jest szybciej.
Nasz okres oczekiwania na sprzęt bywa w zakresie od 24 godzin do nawet 4 tygodni.


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
Awatar użytkownika
z-ka
Posty: 5
Rejestracja: 30 kwie 2010, 12:15

Re: Zamówienia ze strony della

Postautor: z-ka » 06 maja 2010, 13:34

Troche nie na temat, bo ja swoje Dell-e kupowalem przez strone belgijska. Pozwalam sobie jednak zabrac glos w dyskusji, bo w sumie dobrze porownac jak to wyglada w innych oddzialach Della. Wiec zamowienie poszlo w piatek. W poniedzialek status na stronie wskazywal, ze sprzet jest juz montowany. We wtorek dostalem info o tym, ze wysylka, a w srode cieszylem sie juz z dostawy. Wiec w przypadku belijskim nie wyglada to zle.
Kiedys po rozmowach na temat Della i jego podejscia do klientow rozmawialem z sasiadem (Flamand) i mowi, ze dobrych kilka lat temu bylo zgola odmiennie. Serwis Della byl fatalny i taka wlasnie mial opinie. Ja swojego pierwszego Dimensiona kupilem 3-4 lata temu i juz troche sie na korzysc zmienilo. Przynajmniej jesli chodzi o szybkosc realizacji zamowienia itd. Tutaj oddzial belgisjki dziala bardzo sprawnie. Pol roku temu moj stary Compaq Presario wyzional ducha i musialem kupic nowego lapka. Wybor padl na Della (z uwagi na brak najmniejszych wrecz problemow z Dimensionem). Na chwile obecna minelo pol roku i wszystko dziala jak nalezy.
Z gwarancji nie musialem jeszcze korzystac i mam nadzieje, ze tak zostanie. Jesli bedzie tak dalej raczej pozostane wierny marce. A jesli tylko telefon (Dell Lightning, ktory jest wlasnie w planach z tego co widzialem w necie) okaze sie rownie sprawny jak kompy ktore kupilem to niewykluczone, ze kolejnym nabytkiem bedzie telefon od Della.
Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow.



Fritz!Box 7270 + 2 x Fritz!Fon MT-D;
Qnap TS-459PRO + Squeezebox Classic + Popcorn Hour A-110
Dell Dimension E520, Dell Inspiron 1545
Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: Zamówienia ze strony della

Postautor: DELLMania » 06 maja 2010, 14:35

Z Dell Polska jest podobnie. Na początku zamówienia realizowali z poślizgiem. W chwili obecnej nie ma już tylu problemów jeśli chodzi o laptopy Dell. Czasami występują poślizgi z serwerami Dell. Zmienia się to wszystko na korzyść, pojawiają się korzystne promocje itd.
Serwis z tego co słyszę od użytkowników działa również bez zarzutu. Ogólnie jest coraz lepiej.


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
sk
skawik1
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2011, 00:14

Re: Zamówienia ze strony della

Postautor: skawik1 » 13 sty 2011, 22:11

Ja swojego zamówiłem w czwartek 05.01.2001r przez internet bez pomocy doradcy. Na następny dzień miałem informację, że zamówienie jest przetwarzane sorry po dwóch dniach bo 06.01 był wolny Trzech Króli. W poniedziałek już mi wyświetliło informację, że towar jest wysłany. W środę zadzwoniłem do Della ponieważ nie mogłem śledzić przesyłki pomimo linku na ich stronie wyświetlała się pusta tabelka. Pan z obsługi sprawdził w systemie i powiedział mi, że zamówienie nie zostało wysłane w chwili obecnej znajduje się w Chinach i jest dopiero produkowany, a szacowany przez niego termin dostawy do mnie to 19 - 20.01.2001. I tak lepiej niż pierwotna data na stronie Della (11.02.2011). Jak dostanę to napiszę kiedy przyszło.


Wróć do „Forum Dell - inne akcesoria, komputery Dell, serwery Dell, drukarki Dell”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]