Komputery DELL w Waszej firmie.

Używacie Della? Pracujecie tylko i wyłącznie na Dell? Wykorzystanie sprzętu marki Dell w Twojej firmie. Dlaczego wybraliście Della, do czego go wykorzystujecie?
Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Komputery DELL w Waszej firmie.

Postautor: DELLMania » 10 lip 2008, 16:36

Dell to nie tylko doskonały sprzęt ale i ładny design i dobre materiały wykorzystane do produkcji komputerów DELL. To wszystko stanowi o doskonałości tej marki. Potrafią zachwycić formą ale i parametrami pracy. Dzieki przejrzystej formie składania zamówień oraz dowolnie dobieranej konfiguracji, każdy kto zakupi sprzęt firmy DELL będzie zadowolony ze swojego wyboru.

Zapraszamy do wyrażania opinii na temar marki DELL. Jak się sprawdza w Waszych firmach, z czym macie kłopoty a z czego jesteście zadowoleni. Naszym zdaniem bardzo ciekawym rozwiązaniem jest mozliwość zachowania twardego dysku przy oddawaniu sprzętu do serwisu. Gwarantuje nam to tajność naszych danych oraz możliwość korzystania z nich na innych komputerach. A co Wam się podoba w marce DELL :?:


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
Awatar użytkownika
Iwona
Dellmania User
Posty: 81
Rejestracja: 23 lip 2008, 07:54

Co nam się podoba

Postautor: Iwona » 23 lip 2008, 08:19

Komputery marki Dell wręcz zachwycaja cichą pracą. Chłodzenie, które włącza się co pewien czas przypomina odgłosem przyjemny szum. Co w porównaniu z innymi markami sprawia, że pracuje się na tych komputerach mniej stresujaco. Dobrej jakości matryce pozwalają uzyskać dobre efekty przy tworzeniu grafiki. W wiekszości jakość komponentów zastosowana przy budowie komputerów tej marki jest dobrej jakości. Wprawdzie zdażają się pewne niedociągnięcia, ale ogólnie marka Dell zasługuje na zaufanie.


Awatar użytkownika
SmartDesign

Dell - Zakochałem sie w tym sprzęcie

Postautor: SmartDesign » 25 lip 2008, 12:01

Witam
Dwa miesiące temu zakupiłem 3 desktopy do mojej firmy.
Jestem pod wielkim wrażeniem, chodzą cichutko, monitory 21 Cali panoramiczne, świetnie sprawdzają sie przy projektowaniu wnętrz i stoisk targowych.
Sprzęt jest bardzo ładny, szybko chodzi Quadrocore.
Napewno w przyszłym roku wymienię swój stary sprzęt na komputery właśnie na Dell'a

Pozdrawiam
Łukasz


Awatar użytkownika
Iwona
Dellmania User
Posty: 81
Rejestracja: 23 lip 2008, 07:54

Tak jak napisałam

Postautor: Iwona » 26 lip 2008, 07:59

Jednak jak widzę moje doświadczenie z marką Dell jest potwierdzane. Cicha praca, dobra jakość matryc. Co do szybkości sprzętu fakt zależy jakich komponentów uzyjemy do produktu finalnego.
Co to znaczy w praktyce. W firmie Dell mamy możliwość wyboru tzw. oferty podstawowej, oraz zmodyfikowanej przez samego użytkownika. Gdzie sami decydujemy o częsciach jakie mają być uzyte przy składaniu komputera. Niestety nie na wszystkie czesci mamy wpływ. Tymi częsciami zazwyczaj są komponenty podstawowe jak płyta główna, toutchpad czy do niedawna kolor obudowy. Procent awaryjności sprzętu jest znacznie nizszy w porównaniu z innymi firmami. Jednak występuje. Wadą notebooków jest to, że przy wymianie jakiejkolwiek części znajdującej się we wnetrzu komputera musimy rozłożyć go na czynniki pierwsze. A brak jest np. takiej możliwości, że odkręcamy jedynie górną pokrywę i już mamy wszystko na wierzchu. No cóż lecz o to już muszą się martwić servisanci.


Wróć do „Dell w firmie - forum dyskusyjne”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot], Promotionlaw