Kilka pytań dotyczących Dell 1537

Problemy związane z: Laptop Dell Studio
ry
ryju
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2010, 20:28

Kilka pytań dotyczących Dell 1537

Postautor: ryju » 16 paź 2010, 20:41

Witam wszystkich. Jestem świeżym użytkownikiem Della studio 1537 (używki). Mam do Was kilka pytań:

1) Nagrzewa mi się lewa strona obudowy przy touchpadzie. Czy to normalne?

2) Czasami podczas ładowania baterii słyszę lekki pisk. Co to może być?

3) Czy jeśli zminimalizuje odtwarzacz muzyczny i np robię coś innego czy przyciski stop, play itd powinny działać?

4) Czy jeśli mam słabą baterię to laptop powinien sygnalizować to po przez pomarańczową lampkę nawet na wyłączonym systemie?

5) Niestety chyba brakuje mi jednego sterownika "na Intel(R) ICH9M LPC Interface Controller - 2919" co to może być?

Jeśli coś jest niezrozumiałe lub źle sformułowane to przepraszam. Liczę na Wasze odpowiedzi ponieważ przeszukałem już dużo stron i nie znalazłem satysfakcjonujących mnie wypowiedzi.
Z góry dziękuję.
Adrian


Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: Kilka pytań dotyczących Dell 1537

Postautor: DELLMania » 20 paź 2010, 12:33

1) Nagrzewa mi się lewa strona obudowy przy touchpadzie. Czy to normalne? - W większości przypadków niestety tak. Nagrzewa się procesor i karta graficzna.

2) Czasami podczas ładowania baterii słyszę lekki pisk. Co to może być? - czasami powoduje to zimny lut na płytce która jest modułem zasilania. Może to również być zużyty tranzystor/rezystor czy jakoś tak (nie jestem elektronikiem :)

3) Czy jeśli zminimalizuje odtwarzacz muzyczny i np robię coś innego czy przyciski stop, play itd powinny działać? - to zależy jakie masz aplikacje włączone, czy używają tego klawisza. Ale raczej powinno działać z pilota oraz po kliknięciu na obudowie.

4) Czy jeśli mam słabą baterię to laptop powinien sygnalizować to po przez pomarańczową lampkę nawet na wyłączonym systemie? - zawsze - dodatkowo bateria ma wskaźnik. Po kliknięciu na niego powinno się zapalić odpowiednia do stanu naładowania ilość diodek. Jak jest słaba bateria to ikonka na obudowie powinna świecić cały czas na pomarańczowo informując że należy podłączyć sprzęt pod prąd.

5) Niestety chyba brakuje mi jednego sterownika "na Intel(R) ICH9M LPC Interface Controller - 2919" co to może być? - zaktualizuj sterowniki od chipsetu. znajdziesz je na stronie Dell.


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
na
natka2518
Posty: 2
Rejestracja: 02 lis 2010, 12:59

Re: Kilka pytań dotyczących Dell 1537

Postautor: natka2518 » 18 lis 2010, 11:56

witam,a ja mam takie pytanko>>>> laptop dell studio 1537 gwarancja 180 dni jeszcze,czy bateria podlega pod tę właśnie gwarancje??????????


Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: Kilka pytań dotyczących Dell 1537

Postautor: DELLMania » 18 lis 2010, 12:06

Bateria nie. Zawsze 12 miesięcy jest na baterię.


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
na
natka2518
Posty: 2
Rejestracja: 02 lis 2010, 12:59

Re: Kilka pytań dotyczących Dell 1537

Postautor: natka2518 » 18 lis 2010, 13:42

uu szkoda;(

dzięki za odpowiedz :):)


Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: Kilka pytań dotyczących Dell 1537

Postautor: DELLMania » 18 lis 2010, 13:44

Nie ma nic straconego. Dowiedz się czy i tak było w tym przypadku bo może Twoja gwarancja była jakaś inna. Standard na baterię to 12 miesięcy.


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.

Wróć do „Laptopy Dell Studio”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]