DELL 1558 DZIWNIE HALASUJE,ZAWIESZA SIE-JEDYNIE CZARNY EKRAN

Problemy związane z: Laptop Dell Studio
be
bengis
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2010, 20:52

DELL 1558 DZIWNIE HALASUJE,ZAWIESZA SIE-JEDYNIE CZARNY EKRAN

Postautor: bengis » 27 paź 2010, 21:07

Witam. Jestem szczesliwa(?) wlascicielka nowego(bo ma z 5 dni...) DELLA STUDIO 1558, z proc i5 i Windows'em 7.. Bawie sie nim dopiero od dwoch dni, ze wzgl na wczesniejszy brak czasu.. dzisiaj przy wlozonej (ale ladowanej z kabl) baterii zauwazylam bardzo niepokojaca rzecz.. polozylam laptop (z zamknieta klapa) na lozku i wyszlam z pokoju doslownie na 2 min, wracam, a on niepokojaco halasuje(NIE BYLO PLYTY W ODTW DVD, WIEC TO NIE TO). Otwieram klape a tam czarny ekran... i brak reakcji.. w panice wylaczylam przyciskiem zasilania go calkowicie.. pozniej pracowalam na nim znowu przez kilka godzin bez problemu a tu nagle.. pach... czarny ekran i znowu halasowal ale tym razem krocej i sam sie zrestartowal..
Domyslam sie ze nie mozna takich spraw bagatelizowac, czy ktos moze wie co moze byc przyczyna tych anomalii?


Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: DELL 1558 DZIWNIE HALASUJE,ZAWIESZA SIE-JEDYNIE CZARNY E

Postautor: DELLMania » 02 lis 2010, 09:57

a pracowałaś na twardym podłoży czy może na kolanach, na kanapie, na pościeli etc ?


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
be
bengis
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2010, 20:52

Re: DELL 1558 DZIWNIE HALASUJE,ZAWIESZA SIE-JEDYNIE CZARNY E

Postautor: bengis » 04 lis 2010, 22:03

Akurat wtedy na kolanach z tego co pamietam. Od tamtej "Syt" do dzisiaj nic sie nie dzialo niepokojacego, tylko temp procesorow oscyluje miedzy 42-52 stop.. nie wiem czy to aaaz tak duzo, bo w centrum pomocy della konsultant stwierdzil ze przegrzanie jest dopiero przy 80-90, wiec nie mam co sie martwic. Tamto wylaczenie mozliwe ze bylo spowodowane przez dysk twardy, ale ten sprawdzilam przy pomocy opragromowania della i nic nie bylo niepokojacego.


Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: DELL 1558 DZIWNIE HALASUJE,ZAWIESZA SIE-JEDYNIE CZARNY E

Postautor: DELLMania » 05 lis 2010, 10:40

Wg mnie, jak trzymałaś na kolanach laptopa to pozakrywałaś wszystkie wloty powietrza i się po prostu przegrzał. temperatura 50 stopni to normalna temperatura pracy procesora. Przegrzewa się przy 80-90 tak, jak Tobie serwis powiedział.


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.

Wróć do „Laptopy Dell Studio”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]