dell gx280 -ram

Tutaj możesz podzielić się swoimi doświadczeniami w rozwiązywaniu problemów, które nie wymagają zaawansowanej wiedzy informatycznej
er
ertes232
Posty: 4
Rejestracja: 28 wrz 2010, 01:11

dell gx280 -ram

Postautor: ertes232 » 28 wrz 2010, 01:42

Witam

jestem nowy !

Komp. optiplex gx280 3 Ghz / 3 Gb ramu

Problem z ramem
- wywala błedy w windzie na kazdej kosci róznych producentow
siedza sobie tak
1dim--- 1 Gb
2dim--- 520 Mb
3dim--- 1 Mb
4dim--- 520Mb

i chyba timingach , memtest86 w dosie pokazuje po 3 h ok , najbardziej te błedy oraz kernel ujawniają sie jak chce zainstalowac 3 dmarka -raz mi sie udało

okazuje sie ze chyba lepiej sprawdzic ram 3 dmarkiem po kazdej z osobna w 1 dimie niz czekac całą dobe -- takie moje spostrzezenie -wywala od razu błedy -no ale to tylko moje zdanie --- wezcie poprawke na początkującego !!!!

problem -co bedzie jak firma która sprzedaje taki polisingowy sprzet i daje gwarancje 12mc nie bedzie miała markowych jednakowych czasowo ramow ---- czy inne wejdą ????
i jak to bedzie chodzic

-----------------------
A tak swoją drogą to jak otworzyłem della -to czysta poezja - od razu widac przemyslaną konstrukcje - od razu go polubiłem !

pozdr. i prosze o rade


Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: dell gx280 -ram

Postautor: DELLMania » 28 wrz 2010, 09:47

Wydaje mi się że powinieneś znaleźć kości tego samego producenta - takie same i sprawdzić co będzie. Allegro może. Jeśli masz gwarancję to gwarant powinien wymienić RAM na odpowiednie.


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.

Wróć do „Forum dyskusyjne - Drobne problemy, z którymi sami możemy sobie dać radę”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]