Pełny ekran w grach dell studio 1749

Problemy związane z: Laptop Dell Studio
el
elray
Posty: 2
Rejestracja: 31 sie 2010, 18:09

Pełny ekran w grach dell studio 1749

Postautor: elray » 01 wrz 2010, 12:42

Siemka! Jakiś czas temu zakupiłem sobie Dell Studio 1749 z procą intela i kartą graficzną ATI HD. Wszystko jest okej tyle, że niektóre gry nie działają w trybie pełnoekranowym tylko na wydzielonej powierzchni ekranu. Po podłączeniu natomiast kompa do telewizora wszystko chodzi działa na pełnym ekranie (oczywiście na telewizorze, bo na kompie nic się nie zmienia). Czy można to jakoś gdzieś zmienić??? Czy poprostu mam się z ty pogodzić i już???


Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: Pełny ekran w grach dell studio 1749

Postautor: DELLMania » 01 wrz 2010, 23:35

Każda gra ma ustawienia w których ustawia się rozdzielczość ekranu i tryb pełnoekranowy. Jakiego masz Windowsa ?


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
el
elray
Posty: 2
Rejestracja: 31 sie 2010, 18:09

Re: Pełny ekran w grach dell studio 1749

Postautor: elray » 02 wrz 2010, 07:32

Hej! Wszystko jasne wiem, że każda gra ma własne ustawienia, ale tutaj coś nie jest tak. Ja ma system Windows 7 jakaś wersja HOME Premium. W nowych grach typu PES 2010, Call of Duty MF2 wszystko jest na pełnym ekranie. Przy Batllefildzie 2 już niestety nie, tak samo w NHL09. Ustawiałem w tych grach rodzielczość na większą, ale jak na moje te gry poprostu są nieco starsze i nie mają rozdzielczości panoramicznych (choć mam nadzieję, że tak nie jest). Chciałem się tylko upewnić, bo słyszałem coś jeszcze o skalowaniu ekranu, ale to chyba w nVidi.


Wróć do „Laptopy Dell Studio”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]