DELL XPS 1730M

Oto źródło wiedzy o laptopach Dell - przyda się każdemu, kto myśli o kupnie sprzętu.
Opowiedzcie - na jakim sprzęcie pracujecie i jak się sprawuje? Podzielcie się opiniami na temat komputerów Dell i pomóżcie Dellmaniakom wybrać właściwy sprzęt.
Bo
Bolo
Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2009, 21:27

DELL XPS 1730M

Postautor: Bolo » 31 sie 2009, 09:49

Jestem w głębokim szoku po kilku dniach użytkowania tego kompa.Zaskoczył mnie naprawde bardzo.Super sprzęt.Chodzi cichutko i szybko.Podswietlane diodami LED głośniki.touch pad,klawiatura i pokrywa matrycy to poprostu poezja.Nie spodziewałem się tego ,że można zmieniac kilkanaście kolorów podświetlenia.Dodatkowo posiada wyświetlacz LCD z parametrami procesora, pamięci, data,godzina a nawet gdy słuchasz mp3 to to wyświetla wykonawce,tytuł i czas utworu.
Naprawde pełen podziw dla tego modelu.Szczerze polecam wszystkim ten sprzęt DELL XPS 1730M
Pozdrawiam


Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: DELL XPS 1730M

Postautor: DELLMania » 16 lut 2010, 16:32

Niestety z tego co mi wiadomo, koledze się laptop zaczął regularnie psuć. Miał wymienioną dwa razy płytę główną, Matryce itd. Jedyny plus to taki, że serwis Dell był za każdym razem na drugi dzień od zgłoszenia. Ale co to da skoro notek nie może być w użyciu? Super maszyna i cały czas w naprawie. Może to pech a może kwestia użytych podzespołów przez firmę Dell do montażu tego sprzętu.

Pozdrawiamy Cię Bolo i życzymy bezawaryjności. :)


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
Or
OryginalneBaterie
Dellmania User
Posty: 75
Rejestracja: 19 mar 2010, 07:37

Re: DELL XPS 1730M

Postautor: OryginalneBaterie » 24 mar 2010, 19:52

A jak prezentuje sie pod wzgledem czasu pracy baterii oraz wydajnosci?? Szczerze mówiąc te diody LED nie robią na mnie większego wrażenia,to raczej taki bajer.


Oryginalne baterie do komputerów przenośnych - www.oryginalnebaterie.com
Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: DELL XPS 1730M

Postautor: DELLMania » 25 mar 2010, 10:24

Tam jest mocna bateria. Przy najwyższej wydajności - podczas grania - wytrzymuje 2 - 2,5 h.


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.

Wróć do „Opinie o laptopach Dell - forum dyskusyjne”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]