DELL Studio 1535

Oto źródło wiedzy o laptopach Dell - przyda się każdemu, kto myśli o kupnie sprzętu.
Opowiedzcie - na jakim sprzęcie pracujecie i jak się sprawuje? Podzielcie się opiniami na temat komputerów Dell i pomóżcie Dellmaniakom wybrać właściwy sprzęt.
Awatar użytkownika
dobo

DELL Studio 1535

Postautor: dobo » 01 wrz 2009, 16:27

Witam, jestem szczęśliwym posidaczem modelu notebooka Studio 15 (2.5GHz, 4GB RAM, 160GB HDD, ATI HD 3450). Szczęsliwym, gdyż mam go już prawie rok i zero awarii. Większość gier mi lata, w tym nowe także, jak odpaliłem na NFS max detali to chwyciłem się za głowe - miałem wcześniej stacjonarke która nie poradziła sobie z tym, a tu, proszę - wsio lata (pomimo Visty). Notek jest bajerancki (multimedialny), nie wiem jak większośc użytkowników ale ja bardzo często podłączam go sobie do TV LCD 46" i oglądam filmy w pełnym FHD po kabelku HDMI lub mknę promenadą w NFS :) Fajną sprawą jest szczelina napędu- przynajmniej nie musze podnosić notka jak lezy na pościeli żeby wsadzić CD (jak to stwierdził znajomy, nie ma co się złamać :) - tez przydatne ). Jest bardzo cichy (nawet po 8h pracy) i ma w miarę wytrzymałą baterie (6-cell 56Whr)- może to tez zasługa matrycy typu LED.
Ogólnie ocena na dzień dzisiejszy 10/10.


Or
OryginalneBaterie
Dellmania User
Posty: 75
Rejestracja: 19 mar 2010, 07:37

Re: DELL Studio 1535

Postautor: OryginalneBaterie » 24 mar 2010, 19:48

To jeden z tych solidnych modeli i bardzo dobrej konfiguracji,miałem okazję kiedyś pracowac i bardzo sobie chwalę. Długi czas pracy baterii.


Oryginalne baterie do komputerów przenośnych - www.oryginalnebaterie.com
Me
Methaal
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2010, 19:25

Re: DELL Studio 1535

Postautor: Methaal » 28 gru 2010, 18:35

Mam tego laptopa już trzecią wiosnę. Większych problemów nie stwierdzono. Kiedyś podczas startu laptopa "blokował" się sensor eject napędu optycznego, ale pomogła poprawka firmwaeru . Poza tym sprzęcior solidny i bez zastrzeżeń.


Or
OryginalneBaterie
Dellmania User
Posty: 75
Rejestracja: 19 mar 2010, 07:37

Re: DELL Studio 1535

Postautor: OryginalneBaterie » 05 sty 2012, 12:48

No taki drobnostki zdarzają się wszędzie,szczególnie po 2-3 latach intensywnego użytkowania. Ale generalnie mogę polecić. Nie zawiedziesz się na nim.


Oryginalne baterie do komputerów przenośnych - www.oryginalnebaterie.com

Wróć do „Opinie o laptopach Dell - forum dyskusyjne”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]