Dell jeszcze bardziej ekologiczny

W tym miejscu znajdziecie informacje o najnowszych rozwiązaniach sprzętowych, wiadomości prasowe oraz wiele ciekawostek dotyczących marki Dell.
De
DellManiaczka
Posty: 42
Rejestracja: 30 lip 2015, 14:07

Dell jeszcze bardziej ekologiczny

Postautor: DellManiaczka » 03 mar 2017, 12:01

mniejszy.jpg

Jak wiadomo Dell od dawna stawia na ekologię, dlatego w swoich produktach i opakowaniach wykorzystuje materiały ekologiczne i pochodzące z recyklingu.

Firma Dell jest pierwszą firmą w branży technologicznej, która zdecydowała się wykorzystać opakowania z odpadów plastikowych wyłowionych z dróg wodnych wpadających do oceanów (rzek, kanałów) oraz zebranych na plażach. Działania takie są częścią szerokiej strategii firmy, która ma na celu stworzenie zrównoważonego łańcucha dostaw.

Już od 30 kwietnia 2017 roku urządzenie 2w1 Dell XPS 13 sprzedawane będzie w opakowaniach wykonanych w 25% z odzyskanego plastiku. Na opakowaniach umieszczone będą informacje edukacyjne, po to, by zwiększać świadomość ekologiczną ludzi na całym świecie i zachęcać ich do dbania o ekosystem oceanów.

Więcej informacji:
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/del ... lasik.html
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


li
lieft
Posty: 42
Rejestracja: 25 wrz 2010, 05:50

Re: Dell jeszcze bardziej ekologiczny

Postautor: lieft » 08 mar 2017, 22:33

Ja chcę kupić laptop, który jest nieawaryjnym, który działa po wyjęciu z pudełka ze dwa , trzy lata, a ekologię mam w d.


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Dell jeszcze bardziej ekologiczny

Postautor: piotr_solek » 09 mar 2017, 23:33

Jak tylko raz się sparzyłem na xps ie. Ładny wygląd to nie wszystko.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Nowości ze świata Dell”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]