DELL przyjazny dzieciom

Tutaj spadają wszystkie zbędne czy nieaktualne wątki.
Awatar użytkownika
freeka

DELL przyjazny dzieciom

Postautor: freeka » 14 wrz 2009, 22:59

Już od połowy października dostępny będzi nowy produkt DELL'a. Tym razem nie jest on adresowany do fanów gier, muzyki, czy zapalonych informatyków, ale dla... dzieci! Wraz z firmami Nickelodeon oraz Numedeon storzyli przenośny komputer idealnie odpowiadający potrzebom maluchów.

Netbook stworzony jest na bazie istniejącej już linii Mini 10v (10cio calowy ekran o rozdzielczości 1024/576px, 1GB pamięci RAM oraz procesorem 1.6GHz Intel Atom N270 CPU)i jest, ku uciesze rodziców, wyposażony w gamę programów edukacyjnych oraz dostęp do sieci bezprzewodowej. Jest przystosowany do sysemu Windows XP, ale, co ciekawe, w planach jest także stworzenie wersji dla fanów Linux'a.

Design obudowy będzie się opierał na amerykańskim serialu komediowym iCarly oraz kreskówce SpongeBob Kanciastoporty. System zawierać będzie specjalne schematamy kolorystyczne oraz ikony przygotowany przez Stardock.

źródła: http://tech.wp.pl/kat,1009789,title,Dell-wprowadzi-na-rynek-netbooka-dla-dzieci,wid,11398305,wiadomosc.html,
http://www.bloggersbase.com/articles/technology/computers/dell-releases-nickelodeon-themed-mini-10-laptop-targeting-kids/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Wróć do „Kasowane wątki”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]