Venue 8 Pro, problem z odzyskiwaniem systemu.

Tutaj możesz podzielić się swoimi doświadczeniami w rozwiązywaniu problemów, które nie wymagają zaawansowanej wiedzy informatycznej
Da
DawidP
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2015, 14:15

Venue 8 Pro, problem z odzyskiwaniem systemu.

Postautor: DawidP » 14 mar 2015, 14:21

Witam,
mam mały problem. Postanowiłem jakis czas temu potestowac Windows 10. Wszystko chodziło ładnie, niemniej postanowilem powrocic do Windows 8.1. Odzyskiwanie systemu przebiegło poprawnie ale w trakcie aktualizacaj Dell Backup and recovery wystapil blad factory error 5. Blad jak blad wiec postanowilem ponownie przywrocic system no i tutaj jest zonk bo Windows nie odnajduje plikow. Sprawdzilem i partycje sie nie zmienily. Co gorsze, zrobilem wczesniej dysk awaryjny z fabrycznym softem na usb. W trakcie proby bootowania mam kolejny blad 0xc000000f. Niestety nie bardzo wiem
co zrobic. Tematy w google sa podobne ale w zadnym nie znalazlem odpowiedzi.
CAR konczy mi sie za 10 dni ;) pytanie czy serwis to poprawi?
Z gory dzieki za pomoc jesli ktos ma jakis pomysl.
Pozdr
Dawid


Ka
Karoolcia
Dellmania SuperUser
Posty: 262
Rejestracja: 03 wrz 2014, 15:20

Re: Venue 8 Pro, problem z odzyskiwaniem systemu.

Postautor: Karoolcia » 15 mar 2015, 22:27

Z tego co wiem to Windows 10 ma taki sam bootloader co Windows 8/8.1, a program Dell Backup and Recovery aktualizuje nośnik instalacyjny (jeśli mówię źle to proszę mnie poprawić) dlatego nie zainstalujesz poprawnie wcześniejszej wersji systemu. Dysk awaryjny jedynie zastępuje pliki które są uszkodzone, więc nic z tym raczej nie zrobić bo one wcześniej zostały podmienione na Windows 10. Jedynie nośnik instalacyjny systemu Windows 8.1 mógłby uratować Ci tablet.


Dell Inspiron 15 3537, 15", Intel Core i7-4500U CPU 1,8 - 3GHz, Windows 8.1 64bit, 8GB RAM, pojemność dysku 1TB, grafika AMD Radeon HD 8850M + Intel HD Graphics 4400.

Wróć do „Forum dyskusyjne - Drobne problemy, z którymi sami możemy sobie dać radę”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]