problem z karta Broadcom 5754 Gigabit Ethernet

Tutaj możesz podzielić się swoimi doświadczeniami w rozwiązywaniu problemów, które nie wymagają zaawansowanej wiedzy informatycznej
cy
cysiu
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2012, 05:46

problem z karta Broadcom 5754 Gigabit Ethernet

Postautor: cysiu » 18 paź 2012, 13:15

Witam kupiłem della optilexa 745 w raz z win 7 i mam problem ze zintegrowana karta sieciowa 7ka wykrywa sieciówke i instaluje sterowniki ale karta nie łączy się z ruterem lub po paru minutach szukania pokazuje prędkość 10 megabitów i się rozłącza,próbowałem instalować stery z visty i bez rezultatu,wpiąłem w pci jakąś stara kartę i tka od razu ja wykryła i po 30 sekundach miałem neta.

czy 7 ka nie obsługuje tej karty sieciowe (na stronie dela pisze ze ten model spełnia minimalne wymagania)ale dopiero model 760 dell wypościł z siódemka.


i pytanie z innej beczki dotyczące systemu,czy gdzieś są materiały do pobrania lub jakieś paczki sterowników tapet do sytemu win 7 w edycji delowskiej,miałem starego optiplexa gx 270 z org systemem Dela i wszytko moim zdaniem ma lepsze tapety od zwykłego Windowsa i pomyślałem aby w n lite kompilować stery programy tapety delowskie tylko skąd wziąć takie cuda.

i kolejne pytanie czy jak mam wersje 7 ki 32 bity home premium jak wgram 7 ke w edycji dell to będzie legalna czy pirat,dodam ze mam naklejki win xp oraz naklejkę 7 ki Refurbisher


Wróć do „Forum dyskusyjne - Drobne problemy, z którymi sami możemy sobie dać radę”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]