DELL Venue Pro 7140 widoczna matryca dotyku

Tutaj możesz podzielić się swoimi doświadczeniami w rozwiązywaniu problemów, które nie wymagają zaawansowanej wiedzy informatycznej
po
porlock
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2016, 21:11

DELL Venue Pro 7140 widoczna matryca dotyku

Postautor: porlock » 05 lip 2016, 21:19

Hej, kupiłem ostatnio DELL Venue Pro wersje 7140, i na matrycy wyraźnie widać kratkę dygitalizera, widać ją lepiej gdy ekran jest mocniej podświetlony, ale na słabiej tez widać dosyć wyraźnie szczególnie na jasnym tle. Trochę to irytujące mówiąc szczerze.

To nie jest moje zdjęcie ani nawet zdjęcie Dell Venue Pro ale doskonale obrazuje jak to wygląda u mnie:

http://i.imgur.com/vcyYX2P.jpg

W załączniku moje nie oddaje ono tego co sie obserwuje na ekranie, kratka jest widoczna wszędzie, na zdjęciu udało mi się uchwycić tylko kilka pionowych kresek.

Tylko ja tak mam czy u Was podobnie ? jeśli nie to tez napiszcie to dla mnie ważne.

Tablet kupiłem na allegro, nie z oficjalnej dystrybucji dell-a być może miał wymieniany dygitalizer na nie oryginalny.

Będę wdzięczny za szybką odpowiedz, bo mam opcje żeby go zwrócić w ciągu 14 dni.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Wróć do „Forum dyskusyjne - Drobne problemy, z którymi sami możemy sobie dać radę”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]