Monitor DELL ULTRASHARP 2707WFPc: po umyciu ekranu płynem do szyb niektóre klawisze nie działają

Tu znajdziecie informacje o pozostałych sprzętach Dell. Serwery, komputery stacjonarne, peryferia itd.
Ko
Konrad
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2017, 10:03

Monitor DELL ULTRASHARP 2707WFPc: po umyciu ekranu płynem do szyb niektóre klawisze nie działają

Postautor: Konrad » 19 gru 2017, 10:24

Mam monitor DELL ULTRASHARP 2707WFPc. Wczoraj umyłem ekran płynem do szyb (płyn ,,W5 płyn do mycia szyb'' - kupowany w Lidlu). Spryskałem ekran, wytarłem do sucha (NA PEWNO!!!!!) i teraz nie działają mi niektóre klawisze sterujące u dołu ekranu. Nie działa mi klawisz ,,--[-> ]'', ,,[ *]'', ,,-'', ,,+''. Działa tylko ,,Menu'' i ,,Power''. Znaczy gdy wciskam ,,Menu'' to mi się menu pojawia ale nie mogę się po nim poruszać bo jak mówiłem ,,-'' i ,,+'' nie działają a nimi się steruje w tym menu.
Wątpię by cos zamokło od płynu. Przecież płynami do okien można czyścić ekrany, prawda? Wiele razy czyściłem płynami do szyb inne monitory i zawsze było OK. Nie wiem co tu się stało. POMOCY!!!
PS Monitor włącza mi się poprawnie i wyłącza klawiszem ,,Power''. Wszystko wyświetla mi tez OK.
PS 2. Jakby cos zamokło to chyba wszystkie klawisze by nie działały a nie tylko niektóre?


Wróć do „Forum Dell - inne akcesoria, komputery Dell, serwery Dell, drukarki Dell”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]