XPS 15 L1502x ładowanie

Problemy związane z: Laptop Dell XPS
Awatar użytkownika
Łukasz_T
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2016, 14:53

XPS 15 L1502x ładowanie

Postautor: Łukasz_T » 27 cze 2016, 14:56

Witam wszystkich !
mam problem z ładowaniem swojego laptopa. po prostu nie chce naładować baterii .kupiłem nową baterię myślac ze stara skonczyla żywot jednak nowa tez sie nie ładuje. kupilem zatem zasilacz bo kolega kolegi kolegi kolezanki powiedzial ze nie wyrabial i mogl pasc.laptop dziala jedynie "na kablu"
macie jakies propozycje co moze byc "zle"??:(


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: XPS 15 L1502x ładowanie

Postautor: piotr_solek » 27 cze 2016, 19:01

Battery Mon i sprawdź stan baterii. Kupiłeś oryginalną czy zamiennik?


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.
Awatar użytkownika
Łukasz_T
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2016, 14:53

Re: XPS 15 L1502x ładowanie

Postautor: Łukasz_T » 27 cze 2016, 19:39

właczylem ten program ale nie wiem na jakie parametry patrzec....bateria ktora kupilem to zamiennik.gdy przyszla byla naladowana i laptop trzymal ale jak sie skonczylo napiecie podlaczylem ladowarke i nic to nie dalo.ani na jednej ani na drugiej nie laduje


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: XPS 15 L1502x ładowanie

Postautor: piotr_solek » 28 cze 2016, 18:38

A wziąłeś pod uwagę, że bateria może być niekompatybilna? Jeśli sprzedawca gwaratował sprawne i bezproblemowe działanie to reklamuj. W programie przydatna jest informacja o poziomie zużycia ogniw. "Nowa" może mieć kilka procent ale jeśli ma więcej to ja bym traktował ja jako używana.

Spróbuj w menadżerze urządzeń. Odłącz baterie i uruchom komputer na zasilaczu. W menadżerze otwieramy załaduje baterie. Odinstaluj 2x bateria o metodzie kontroli zgodnej z ACPI. Są dwa takie same sterowniki. Wyłącz podłącz baterię i sprawdź czy ruszyło. Po ponownym uruchomieniu sterowniki ponownie się zainstalują. Jak nie działa to kup oryginalną baterię.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Laptopy Dell XPS”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]