Windows 8

Wszystkie sprawy związane z Windows 7 - Forum Windows 7.
Un
Unnamed User 001
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2013, 14:35

Windows 8

Postautor: Unnamed User 001 » 16 cze 2013, 16:24

Cześć. To mój pierwszy post na tym forum.
Wiem, że to dział o windowsie 7, ale nie ma jeszcze o 8, więc napisałem tutaj. Nie mam nic przeciwko przeniesieniu tego tematu w odpowiednie miejsce :P
Mam kilka pytań czy spraw. Wiem, że istnieje google.pl, ale może ktoś odpowie:
Mam laptopa Dell Inspiron. Znajdują się na nim standardowe partycje, recovery (ok. 14 gb) i 1 niepodpisana (100mb). Moje pytanie to: co się na nich znajduje. O tej 2 nie mam pojęcia. A co jest na recovery? Z niej się naprawia komputer itd., wiem. Tam jest jakaś instalka do windowsa czy obraz komputera zaraz po starcie? Domyślam się, że to 2. Już nie pamiętam jak to wyglądało jak instalowałem 2 raz windowsa.
Kolejne pytanie to czy jest jakaś możliwość, żeby odzyskać office'a? Po ponownej instalacji w7 nie było go. Oraz ogólnie mam wrażenie jakby zainstalowała się inna wersja Windowsa i było coś innego niż to, co miałem po zakupie(nie pamiętam jaka była wersja wtedy).
Kolejna sprawa: Zainstalowałem sobie windowsa 8 jako 2 system na próbę. Chciałbym teraz zainstalować go jako główny i usunąć tamten. Ogólnie jak to zrobić może i uda mi się znaleźć, ale wiadomo, że chciałbym mieć jednak możliwość, żeby wrócić do 7 jeśli jest to możliwe. Jak coś takiego zrobić? Jeśli sformatuję dysk na którym mam w7 i w8, potem zainstaluję w8 na partycji C, a potem ściągnę ze strony Della ten program do backupu to wszystko będzie ok? Trochę się obawiam, że nie, a nie chciałbym czegoś zepsuć.
I jeszcze ostatnie pytanie. Czy po tym ponownym wgraniu np. windowsa 7 muszę instalować dodatkowo jakieś sterowniki? Na 7 wyskakiwał mi jakiś błąd jak chciałem włączyć jakąśtam gierkę, a na 8 o dziwo nie ma tego problemu.
Dzięki z góry jeśli ktoś odpowie na cokolwiek :)


Wróć do „Laptopy Dell i Windows 7”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]