Problem z instalacją Dell Software na Studio 1555

Wszystkie sprawy związane z Windows 7 - Forum Windows 7.
DH
DH707
Posty: 4
Rejestracja: 25 sie 2011, 19:47

Problem z instalacją Dell Software na Studio 1555

Postautor: DH707 » 31 sie 2011, 23:09

Witam serdecznie,

Mój laptop jest po formacie i mimo licznych prób nie mogę zainstalować oprogramowania do Della. Gdy instalacja jest bliska końcowi całość się zawiesza i gdy klikam, aby wstrzymać instalację po pytaniu czy na pewno chcę to zrobić i zaznaczeniu TAK nic się nie dzieje, muszę restartować kompa by nie mieć okna instalacji...

Jak sobie z tym poradzić??? Przez brak oprogramowania nie wiem ile wynosi jasność monitora i czy mam włączonego caps locka :/
Oczywiście na stronie Della wybieram właściwy sterownik (Studio 1555, win7 64-bit).

Proszę o pomoc w tej sprawie :(


du
duszek
Dellmania User
Posty: 160
Rejestracja: 02 lut 2011, 14:11

Re: Problem z instalacją Dell Software na Studio 1555

Postautor: duszek » 02 wrz 2011, 09:38

Z tego co pamiętam Dell Software nie jest wymagane aby zmieniać przyciskami funkcyjnymi jasność czy głośność, a tym bardziej do włączania czy wyłączania Caps Locka. W tym drugim przypadku łatwo to stwierdzić, wystarczy coś napisać np. w notatniku, czy polu wyszukiwania (logo Windows na klawiaturze, i pisz...).
Ja osobiście nawet tego nie instalowałem, nie ma niczego niezbędnego, a tylko zżera pamięć na pracę w tle.


DH
DH707
Posty: 4
Rejestracja: 25 sie 2011, 19:47

Re: Problem z instalacją Dell Software na Studio 1555

Postautor: DH707 » 02 wrz 2011, 17:41

duszek pisze:Z tego co pamiętam Dell Software nie jest wymagane aby zmieniać przyciskami funkcyjnymi jasność czy głośność, a tym bardziej do włączania czy wyłączania Caps Locka.

Nie chodziło mi o klawisze funkcyjne. :)

Chodzi mi o okienko, które się pojawia na monitorze gdy zmienia się jasność monitora lub głośność głośników. W wielu laptopach jest coś takiego.
Z kolei wcześniej na pasku zadań po prawej strój gdy był włączony caps lock pojawiała się ikonka z wielką literą, co mnie powiadamiało że jest on włączony - teraz ni ma.

Akurat po napisaniu tego posta jakimś zaskakującym cudem udało mi się zainstalować Software, ale nadal nie mam tego lekko-prześwitującego okienka, które się pojawia przy używaniu klawiszy funkcyjnych.

Any idea z czego to wynika???

EDIT: Ok, udało mi się znaleźć, który sterownik za to odpowiada :) Gdyby ktoś miał podobny problem jest to Dell - Application (QuickSet).


Wróć do „Laptopy Dell i Windows 7”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]