Dell Inspirion 15r 5110 i fabryczne przywracanie

Wszystkie sprawy związane z Windows 7 - Forum Windows 7.
Il
Ileris
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2016, 20:47

Dell Inspirion 15r 5110 i fabryczne przywracanie

Postautor: Ileris » 04 kwie 2016, 19:17

Witam wszystkich serdecznie!
Na początku pragnę podziękować za poprzednie tematy dotyczące tego problemu, nieco mi pomogły.
Jestem właścicielką Della Inspiron 15r znanym też jako 5110. System operacyjny to windows 7 Home Premium x64.
Zacznę od tego, że wykazałam się ignorancją, jeśli chodzi o zapoznanie się z procesem przywracania laptopa do ustawień fabrycznych.
Wpierw zrobiłam format partycji C:, później partycji D: (znajdowały się tam tylko moje osobiste pliki). Następnie zainstalowałam czysty win7 HP x64 z pożyczonej płyty. Jest działa. No nie do końca, ponieważ system miał problem ze zidentyfikowaniem podzespołów, ponadto nie mogłam zaktywować kluczem licencyjnym przez brak sterowników do karty sieciowej, a więc przez brak internetu.
Znalazłam sterowniki do karty sieciowej na stronie Della, poczytałam o ichnim oprogramowaniu do przywracania ustawień fabrycznych. I naszło mnie zdenerwowanie, ponieważ zrobiłam ten cholerny format. Znalazłam program Dell Backup and Recovery 1.9.0.22, zainstalowałam, przywróciłam te ustawienia iiii klops. Po zrestartowaniu komputera nadal brak było loga Dell przy wpisywaniu loginu i hasła użytkownika. Dodam tutaj, że po restarcie nie pojawił mi się kreator jaki widziałam podczas pierwszego uruchomienia komputera po zakupie.
Jestem w kropce, ponieważ nie mogę zrestartować hasła nijak, ponowne wejście przez F8 nie daje skutku, gdyż w oknie do wpisania loginu i hasła jestem bezsilna. W polu login mam dodane: UpdatusUser, hasła typu admin czy 12345 nie działają.
Czy ktoś zna jakieś rozwiązanie tego problemu?

System nadal nie jest aktywowany, nie mogę się zalogować, nie mogę zresetować hasła, nie mogę przywrócić ponownie ustawień fabrycznych.
Dodam, że przed instalacją sterowników do karty sieciowej podejrzałam sobie partycje i zarówno Recovery jak i OEM miały się świetnie. (zdjęcie załączam).

Serdecznie dziękuję za uwagę.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Wróć do „Laptopy Dell i Windows 7”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika