Dell Client System Update - nie da się zainstalować

Wszystkie sprawy związane z Windows 7 - Forum Windows 7.
sw
sweteryniarz
Posty: 4
Rejestracja: 06 sty 2011, 22:28

Dell Client System Update - nie da się zainstalować

Postautor: sweteryniarz » 06 sty 2011, 22:40

Witam wszystkich :)
Jestem tu nowy i nie znam zasad ale mam nadzieję, że mi pomożecie.
Otóż mam laptop Dell Latitude E6400 i chcę się przesiąść z Debiana na Windows 7. Już tego prawie dokonałem ale mam problem ze sterownikami. Program Windows Update nie pomaga i nie odnajduje niektórych driverów w związku z tym pomyślałem, że Dell udostępnia jakiś swój program do ściągania i aktualizacji sterowników. Natknąłem się więc na program o nazwie Dell Client System Update który rzekomo do tego służy. Problem jest taki, że pod koniec instalacji wyskakuje błąd o takiej treści: 1155: File | C:\User\Dell\AppData\Local\Temp\{00562A75 Client System Update.msi not found
I generalnie programu w menu start nie ma..
Wiecie może co z tym fantem zrobić?
Używam Windows 7 Pro 64 bit.

Pozdrawiam serdecznie


sw
sweteryniarz
Posty: 4
Rejestracja: 06 sty 2011, 22:28

Re: Dell Client System Update - nie da się zainstalować

Postautor: sweteryniarz » 08 sty 2011, 17:51

Temat można zamknąć.
Nie wiem jaki był problem, pomogła reinstalacja Windows 7.
Program mnie mimo wszystko rozczarował, nie potrafi wykryć brakujących sterowników, a te sterowniki które wykryje czasem robią trudności z instalacją. W porównaniu z programem Think Vantage System Update przeznaczony do laptopów Lenovo, program Della wypada bardzo słabo.
Sam Windows też niestety nie ułatwia sprawy. Nie znam jeszcze dobrze tego systemu ale domyślić się jaki sprzęt wymaga instalacji oprogramowania jest kiepski :/ Przynajmniej kiepsko to wygląda w Menadżerze Urządzeń.
W Windows liczy się także kolejność instalacji poszczególnych driverów.. Szkoda, że o tym nie wiedziałem od razu. Pod tzm względem dystrybucje linuksowe są dużo łatwiejsze, ale jeszcze się dokształcę, może i w Winowsie jest jakiś prosty sposób.


Wróć do „Laptopy Dell i Windows 7”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]