brak możliwości przywrócenia z recovery

Wszystkie sprawy związane z Windows 7 - Forum Windows 7.
Qu
Quatro7
Posty: 3
Rejestracja: 23 mar 2011, 19:10

brak możliwości przywrócenia z recovery

Postautor: Quatro7 » 23 mar 2011, 19:30

mój dell to inspirion 15R, ostatnio miałem małe problemy z systemem i niby wszystko poczyściłem i zaczął pracować normalnie ale jednak chciałem wgrać system od nowa by był czystszy i świeższy :)
uruchomiłem wiec dell datasafe w celu całkowitego przywrócenia ale widzę tam komunikat że albo nie mam partycji recovery albo została ona uszkodzona... :o
partycja jest i ma się dobrze.. sprawdzałem programem mini partition...
wyczytałem ze przywracanie systemu można uruchomić za pomocą F8 wciskając podczas ładowana ładowania biosu ale niestety jak wciskam f8 to nic się nie dzieje.. nie pokazują się zaawansowane opcje bootowania... :(
na forum doczytałem się że prawdopodobnie przyczyną moich problemów jest brak jakichś plików na partycji c: ?
ale gdzie, co i jak?? jak to naprawić??


ba
bartosz
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2011, 21:15

Re: brak możliwości przywrócenia z recovery

Postautor: bartosz » 26 mar 2011, 21:19

mam ten sam problem:( niestety... a przez dell local backup pojawia sie komunikat, ze na dysku mam za mało miejsca...


Qu
Quatro7
Posty: 3
Rejestracja: 23 mar 2011, 19:10

Re: brak możliwości przywrócenia z recovery

Postautor: Quatro7 » 27 mar 2011, 14:34

przeszukałem chyba cały internet ( ;) ) i nigdzie nie moge znaleźć odpowiedzi jak to naprawić.. :/


ba
bartosz
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2011, 21:15

Re: brak możliwości przywrócenia z recovery

Postautor: bartosz » 30 mar 2011, 23:24

u mnie problem rozwiązany:) przyczyną było zaszyfrowanie partycji TrueCryptem:/ odszyfrowałem i świeży win się pasie:)


Wróć do „Laptopy Dell i Windows 7”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]