Dell v13 (vostro)-problem z kartą graficzną(?)

Problemy związane z: Laptop Dell Vostro
bj
bjornolf
Posty: 2
Rejestracja: 15 lis 2010, 23:35

Dell v13 (vostro)-problem z kartą graficzną(?)

Postautor: bjornolf » 30 gru 2010, 09:26

Witam,

Mam nadzieje, że odpowiedni dział i że nie powielam wątku(nie znalazłem podobnego).

Chciałbym przedstawić problem i proszę o radę, gdyż zastanawiam się, czy oddać notebooka do serwisu. Problem wystąpił podczas zainstalowania pierwszej gry. Obraz był identyczny do podanego w załączniku.Pomyślałem: przetestuję jeszcze grę World of Warcraft. W wersji klasycznej i z 1-szym dodatkiem (dalej TBC)działało. Jednak wymagam by notebook był w pełni sprawny. i przystąpiłem do formatowania notebooka. Zastosowałem się do wskazówek z http://support.euro.dell.com/support/to ... &~lt=print
podczas ponownego przeinstalowania systemu(by wszystko było klarowne). Sterowniki zostały mi wskazane przez serwis, więc nie ja wybierałem sterowników . DirectX v. 9.0c

Przystąpiłem do przetestowania notebooka instalując World of Warcraft do poziomu TBC, lecz zainstalowałem także 2gi dodatek. Błąd wystąpił ponownie! Podobnie jak z 3cim dodatkiem, co doprowadziło mnie do bezradności.
dziwi mnie to, gdyż zrozumiałem, że może zintegrowana karta nie wyrabiała z detalami(?), ale przecież wymagania sprzętowe w przypadku World of Warcraft są niezmienne. Nie rozumiem zatem problemu i szukam pomocy.

p.s. jestem raczej atechniczny, więc z góry proszę o wyrozumiałość.
p.s.2 załącznik
Obrazek


Pozdrawiam


Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: Dell v13 (vostro)-problem z kartą graficzną(?)

Postautor: DELLMania » 06 sty 2011, 09:30

Wygląda jak by karta graficzna nie wyrabiała z kolorami w grze. A próbowałeś zmniejszyć rozdzielczość w grze ? Prawdopodobnie za słaba karta graficzna.


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
bj
bjornolf
Posty: 2
Rejestracja: 15 lis 2010, 23:35

Re: Dell v13 (vostro)-problem z kartą graficzną(?)

Postautor: bjornolf » 01 kwie 2011, 17:09

DELLMania pisze:Wygląda jak by karta graficzna nie wyrabiała z kolorami w grze. A próbowałeś zmniejszyć rozdzielczość w grze ? Prawdopodobnie za słaba karta graficzna.


Problem rozwiązany. Sterowniki na oficjalnej stronie della są za stare i wymagają up-to-date'a :/ zaznaczam, ściągałem je za pomocą TAG'a, więc pomyłki co do jakości sterowników chyba po mojej stronie być nie powinno

Pozdrawiam


du
duszek
Dellmania User
Posty: 160
Rejestracja: 02 lut 2011, 14:11

Re: Dell v13 (vostro)-problem z kartą graficzną(?)

Postautor: duszek » 02 kwie 2011, 13:15

Co nie zmienia faktu, że jeśli chcesz mieć najbardziej sprawny komputer jaki tylko możesz to sam aktualizujesz sobie sterowniki. :)


Wróć do „Laptopy Dell Vostro”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]