Usunięte 3 partycje...

Problemy związane z: Laptop Dell Studio
qw
qw85qw
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2011, 20:16

Usunięte 3 partycje...

Postautor: qw85qw » 29 cze 2011, 20:25

Witam, usunalem przez przypadek przez program do zarzadzania partycjami, 3 partycje razem z recovery. Niestety ale nie wiem co robic? Plyty mi nie dali z Windowsem, byl juz wgrany. Jaki jest ratunek teraz? Windows 7 byl wgrany. Chcialem polozyc teraz XP ale przy instalacji wyskakuje blad niebieskie okno. Ktos ma pomysl ?


hi
historiavin
Posty: 4
Rejestracja: 12 mar 2011, 13:41

Re: Usunięte 3 partycje...

Postautor: historiavin » 10 lip 2011, 21:34

qw85qw pisze:Witam, usunalem przez przypadek przez program do zarzadzania partycjami, 3 partycje razem z recovery. Niestety ale nie wiem co robic? Plyty mi nie dali z Windowsem, byl juz wgrany. Jaki jest ratunek teraz? Windows 7 byl wgrany. Chcialem polozyc teraz XP ale przy instalacji wyskakuje blad niebieskie okno. Ktos ma pomysl ?


Trzeba było pomyśleć. Skoro nie dali plyty z Windowsem to skąd ją wezmę ? O! jest partycja recovery i genialny program DataSafe LocalBackup który to 3-4 razy prosi po uruchomieniu komputera aby wykonać kopie zapasową! Nie zrobiłem kopii zapasowej ? No to teraz musze zadzwonić na pomoc technicza i kupić płytę z systemem...Prawda że proste ?


Awatar użytkownika
Iwona
Dellmania User
Posty: 81
Rejestracja: 23 lip 2008, 07:54

Re: Usunięte 3 partycje...

Postautor: Iwona » 29 paź 2011, 01:22

Sprawdziłabym najpierw czy system może być instalowany w dół tzn z Windows 7 np na Vistę lub niżej XP podejrzewam, że BIOS nie dopuszcza do tego, gdyz są zainstalowane nowsze sterowniki. Propozycja sprawdz Allegro, czy ktoś akurat nie sprzedaje systemu z DELL Windows 7 zazwyczaj sprzedają ze stickerem. O ile nie znajdziesz tylko pomoc techniczna i zakup
na podstawie histori zakupu oczywiście za opłatą ;-)


du
duszek
Dellmania User
Posty: 160
Rejestracja: 02 lut 2011, 14:11

Re: Usunięte 3 partycje...

Postautor: duszek » 30 paź 2011, 08:56

Gadałem z Microsoftem czy można robić downgrade z Win7 na Vistę lub XP, powiedzieli że niestety nie istnieje taka możliwość...


Wróć do „Laptopy Dell Studio”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]