Umyta klawiatura

Problemy związane z: Laptop Dell Studio
st
styksu
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2011, 12:19

Umyta klawiatura

Postautor: styksu » 02 lis 2012, 09:29

Witam. ostatnimi czasy zalalem klawiature w dellu studio1749. wyjalem szybko baterie,odlaczylem zasilanie, wylalem ciecz z laptopa itp. wszystko hulalo ale klawiatura sie lepila. wyczytalem ze mozna ja umyc w wodzie z niewielka iloscia plynu do naczyn. tak tez zrobilem, wyplukalem nastepnie z detergentu i zostawilem na ok 14h do wyschniecia. dzis ja podlaczylem i niestety nie dziala. czy za krotko ja suszylem? albo zrobilem cos nie tak i zostala uszkodzona? prosze o rade

p.s. wybaczcie za pisownie ale pisze post na klawiaturze ekranowej


ni
niebieskikaloryfer
Dellmania User
Posty: 65
Rejestracja: 25 lis 2011, 07:38

Re: Umyta klawiatura

Postautor: niebieskikaloryfer » 24 mar 2013, 02:03

Co za debil. Gdzie przeczytałeś takie debilizmy ? W wodzie z płynem haha ;) No dobra, może nie jesteś takim skończonym idiotą bo ja również umyłem klawiaturę ale od desktopa a tam można było rozłożyć ją na części pierwsze łącznie z trzema warstwami folii na których wydrukowane były ścieżki - wątpię czy w ten sam sposób rozłożysz klawiaturę składaną z chińska precyzją.


st
styksu
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2011, 12:19

Re: Umyta klawiatura

Postautor: styksu » 13 sie 2013, 22:29

niebieskikaloryfer pisze:Co za debil. Gdzie przeczytałeś takie debilizmy ? W wodzie z płynem haha ;) No dobra, może nie jesteś takim skończonym idiotą bo ja również umyłem klawiaturę ale od desktopa a tam można było rozłożyć ją na części pierwsze łącznie z trzema warstwami folii na których wydrukowane były ścieżki - wątpię czy w ten sam sposób rozłożysz klawiaturę składaną z chińska precyzją.


Takie mądre rady znajduje się właśnie w internecie..


Wróć do „Laptopy Dell Studio”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]