DELL STUDIO 1537 - wymiana klawiatury na podświetlaną

Problemy związane z: Laptop Dell Studio
Ra
Rafal87xc
Posty: 7
Rejestracja: 02 gru 2011, 15:48

DELL STUDIO 1537 - wymiana klawiatury na podświetlaną

Postautor: Rafal87xc » 02 gru 2011, 16:40

jako iż to mój pierwszy temat na tej stronie to witam wszystkich :)

posiadam della 1537 i do szczęscia brakuje mi podświetlanej klawiatury, mam taką lampeczke na usb ale to mi nie pasuje, jako że niektóre wersje miały podświetlaną klawiaturę to mam pytanie czy taka klawiatura podświetlana będzie pasowała złączem do wersji della bez podswietlenia? widzę że są na allegro podswietlane klawiatury do tego modelu ale pytanie czy wystarczy tylko podmiana klawiatury czy gniazda połączeniowe są takie same, czy podłączam klawierke i będzie świecić? gdzieś w opcjach widziałem opcje od włączania i podświetlania klawiatury i chętnie bym sobie taką zamontował.
I jeszcze jak by ktoś miał podswietlaną klawierke to czy dobre jest to podświetlenie? dobrze widac klawisze?
za wszelkie podpowiedzi bardzo dziękuję.


Va
Vander
Posty: 5
Rejestracja: 07 sty 2011, 10:56

Re: DELL STUDIO 1537 - wymiana klawiatury na podświetlaną

Postautor: Vander » 02 gru 2011, 20:56

Pasuje :)

W razie czego masz 10 dni na zwrot towaru i odzyskanie pieniędzy bez tłumaczenia się dlaczego chcesz to zrobić, takie prawo :)


Ra
Rafal87xc
Posty: 7
Rejestracja: 02 gru 2011, 15:48

Re: DELL STUDIO 1537 - wymiana klawiatury na podświetlaną

Postautor: Rafal87xc » 06 gru 2011, 19:28

a wiec kalwiaturka dziś przyszla, podłączyłem śmiga ładnie :)
teraz inne pytanie, kalwisze multimedialne z tego co gdzieś na tym forum wyczytałem powinny też się świecić jak klawiatura jest podswietlona, u mnei sie tylko swiecą przy naciśnięciu, jak to zmienić zeby się tez swieciły jak klawiatura jest podswietlona?


pa
pavio
Posty: 4
Rejestracja: 28 cze 2009, 13:14

Re: DELL STUDIO 1537 - wymiana klawiatury na podświetlaną

Postautor: pavio » 13 gru 2011, 08:30

Rafal87xc pisze:a wiec kalwiaturka dziś przyszla, podłączyłem śmiga ładnie :)
teraz inne pytanie, kalwisze multimedialne z tego co gdzieś na tym forum wyczytałem powinny też się świecić jak klawiatura jest podswietlona, u mnei sie tylko swiecą przy naciśnięciu, jak to zmienić zeby się tez swieciły jak klawiatura jest podswietlona?


Jaką kupleś kalawiaturę, konkretnie do Twojego modelu? Ja mam studio 1555 i zastanawiam sie czy jak wsadzę klawiaturkę z 1535 lub 1537 gdzie kilka klawiszy ma inne miejse- np. rozjasnienie klawiatury u mnie jest na F u ciebie na strzałkach- to czy u mnie będą działały one zgodnie z opisem czy będę miał je poprzestawiane? Gdzie kupiłes? na allegro? ile dałes?


Ra
Rafal87xc
Posty: 7
Rejestracja: 02 gru 2011, 15:48

Re: DELL STUDIO 1537 - wymiana klawiatury na podświetlaną

Postautor: Rafal87xc » 15 gru 2011, 13:02

ja kupowałem na Allegro od użytkownika KRZYMARK_ZDW w cenie 66,99zł. i była dedykowana pod mojego 1537 więc klawisze wszystkie na swoim miejscu, nie wiem jak to bedzie z innym ukladem, co do klawiatury to miałem obawy że bedzie to podróbka bo cena wydawala sie niska ale jestem zadowolony bo wydaje mi się że to oryginał, nie mam nic jej do zarzucenia po za tym że czasem klawisze przy pisaniu lubią lekko piszczeć przy wciskaniu czego przy mojej oryginalnej nie było, ale ogólnie to polecam podświetlaną, wygoda duża aż się zastanawiam dlaczego wpadłem na wymiane klawierki po dwóch latach :d tyle męczenia się po ciemku :D


Wróć do „Laptopy Dell Studio”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]