Dell 1558 i pływająca klawiatura

Problemy związane z: Laptop Dell Studio
az
azrael33
Posty: 3
Rejestracja: 03 sie 2010, 21:11

Dell 1558 i pływająca klawiatura

Postautor: azrael33 » 03 sie 2010, 21:23

Witam,
z mojego już kilkumiesięcznego Della jestem zadowolony. Sprawny procesor (i3), szybki dysk do tego niezłe czasy pracy na baterii. Co odrobinę irytuje to "pływająca", szczególnie nad napędem DVD klawiatura. Podatna na nawet lekki nacisk, może nie utrudnia pisania, ale dość irytuje. Czy macie podobnie ze swoimi Dellami, czy może to być kwestia dokręcenia/dociśnięcia czegoś, czy po prostu ten typ tak ma i podobnie jak niesamowicie jasny wyświetlacz trzeba zaakceptować?


Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: Dell 1558 i pływająca klawiatura

Postautor: DELLMania » 04 sie 2010, 12:17

Jany wyświetlacz można przyciemnić. Fn + strzałka w górę lub w dół powinna pomóc, co do klawiatury to nie spotkałem się żeby była ruchoma, być może sprzęt jest niedokładnie złożony przez fabrykę. Proponuje porozmawiać z Dell Support. Jaką masz gwarancję ? NBD czy CARE ?


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
Awatar użytkownika
Iwona
Dellmania User
Posty: 81
Rejestracja: 23 lip 2008, 07:54

Re: Dell 1558 i pływająca klawiatura

Postautor: Iwona » 01 wrz 2010, 01:00

Jasna matryca.
Można przyciemnić w panelu sterowania wybierając panel sterowania karty graficznej i ustawienia kolorów zmieniajac jasność świecenia np. na 40% Po każdorazowym załadowaniu systemu matryca bedzie się przyciemniała sama. Pływajaca klawiatura ==>> tego problemu nie da się rozwiazać nie widzac sprzętu. Proponuję zatem ucisnać lekko klawiaturę na przemian z każdego boku wybierając poszczególne przyciski.
Esc, następnie strzałka prawa, nastepnie Page Up, oraz Ctrl Pod palcami nie powinniśmy wyczuć żadnego skoku poza tym który posiada skok klawisza. Jakikolwiek inny skok daje nam powód do przypuszczenia, że albo śrubki się odkręciły, albo brak jest jednej z nich.


Wróć do „Laptopy Dell Studio”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]