Problem ze Sterownikiem grafiki w Precision M6600

Problemy związane z: Laptop Dell Precision
De
DellFan80
Posty: 3
Rejestracja: 06 kwie 2013, 15:33

Problem ze Sterownikiem grafiki w Precision M6600

Postautor: DellFan80 » 06 kwie 2013, 16:08

Witam wszystkich serdecznie. Jest to mój pierwszy post na Tym Forum i niestety z problemem :(
Kilka dni temu stałem się posiadaczem Della Precision M6600 Jako że komputer został mi przywieziony z USA posiadał Windowsa 7 64bit.Ang. Mając w domu oryginała 7 64 bit PL , postanowiłem zrobić reinstalkę systemu.
Ściągnąłem sterowniki ze strony Della pod mój system. Przeprowadziłem instalację sterowników i ..... Właśnie mam problem ze sterem od Karty graficznej intel HD3000 :/
Po zainstalowaniu sterownika od w/w karty - komputer podczas rozruchu się wyłącza :( Komputer się odpala Jest logo Dell , a jak zaczyna pojawiać się logo Windowsa i napis ,,Zapraszamy'' sprzęt się wyłącza. Po ponownym uruchomieniu , System mogę uruchomić w trybie Awaryjnym i po odinstalowaniu sterownika intela HD3000 System normalnie odpala .
Próbowałem również na świeżym systemie zainstalować jako pierwszy sterownik grafe intel ... i ta sama sytuacja po restarcie sprzęt gaśnie :( ... Walczę z tym już 3dni bez rezultatu :(
Dodam że sprzęt ma dwie karty graficzne
intel HD3000 oraz Nvidia Quadro

W tej chwili postawiłem system na nowo i jako jedyny sterownik zainstalowany jest ster od karty WIFI.

Nie jestem jakimś Mega szpecem od komputerów i z pewnością coś robię źle , lub czegoś brakuje :/
Jeśli ktoś z was jest w stanie Mi pomóc to będę Bardzo wdzięczny za wszelkie podpowiedzi :)

Serdecznie Pozdrawiam.


Ma
Max
Dellmania User
Posty: 64
Rejestracja: 22 sty 2014, 15:32

Re: Problem ze Sterownikiem grafiki w Precision M6600

Postautor: Max » 27 cze 2014, 18:06

Witam
Z tego co mi wiadomo w Dell są pewne procedur instalacji poszczególnych sterowników. Zainstalowałeś sterowniki płyty głównej tj. CHIP. Np. w Biosie można wyłączyc karte Dedykowana i używać samej Intela HD
-- daj znać jak rozwiązałeś ten problem....


Wróć do „Laptopy Dell Precision”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]