PRECISION M4600 sterowniki windows 10

Problemy związane z: Laptop Dell Precision
gi
giewont
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2016, 09:34

PRECISION M4600 sterowniki windows 10

Postautor: giewont » 30 sie 2016, 10:00

Dzień dobry,
Mam problem z laptopem Precision M4600.Po zainstalowaniu (na czysto) Windows 10 w Menadżerze urządzeń wyświetla się nieznane urządzenie (szczegóły: ACPI\SMO8800\1).
Wszystkie sterowniki pobieram ze strony wsparcia technicznego Della (z powodu braku dedykowanych pod win10 wybrałem te do win 7 64bit).
Ponadto nie mogę uruchomić logowania do systemu za pomocą czytnika linii papilarnych. Uruchamia się wprawdzie kreator Data Protektion, ale na końcu wyświetla się komunikat: "Nie można wykryć obsługiwanego czytnika linii papilarnych. Podłącz czytnik linii papilarnych i spróbuj ponownie. (RN:02000051)".
Jest jeszcze programik Control Vault WBF w którym jest możliwość włączenia Windows Biometric Framework, jednak po ręcznym wybraniu opcji Enable system przełącza na Disable i pojawia się komunikat: Error: Could not enable WBF interface.
Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

P.S. Jestem już tak zdesperowany, że jeżeli nie ma rozwiązania tego problemu, to chętnie wróciłbym do konfiguracji fabrycznej. Niestety obraz fabryczny został skasowany z HDD. Czy można taki obraz w ogóle gdzieś znaleźć?


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: PRECISION M4600 sterowniki windows 10

Postautor: piotr_solek » 30 sie 2016, 19:34

Dlatego właśnie nie ryzykowałem i zostałem przy Windows 7. Mam zdaje się obraz choć nigdy z niego nie korzystałem. To nic innego jak Windows ze sterownikami do systemu. Jednak by z niego korzystać musi być zachowana "specjalna partycja" na dysku .

http://www.dell.com/support/article/us/ ... N291879/PL


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.
Awatar użytkownika
AMSO
Dellmania User
Posty: 90
Rejestracja: 27 wrz 2011, 08:17

Re: PRECISION M4600 sterowniki windows 10

Postautor: AMSO » 01 wrz 2016, 06:43



Szukasz sprzętu klasy biznes? U nas znajdziesz laptopy poleasingowe w klasie A między innymi marki Dell. Mamy również komputery poleasingowe tej firmy zapraszamy. My pomagamy zawsze i wszędzie :)
Pe
PetrLuca
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2019, 11:14

Re: PRECISION M4600 sterowniki windows 10

Postautor: PetrLuca » 11 cze 2019, 12:40

Pomocy
Posiadam M4600 zrobiłem upgrade do win10, pojawiły się problemy a mianowicie trzeszczący dźwięk przy odtwarzaniu audio niezależnie czy to filmy z youtube, czy muzyka z spotify.

Pozdrawiam


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: PRECISION M4600 sterowniki windows 10

Postautor: piotr_solek » 11 cze 2019, 16:00

Zacznij od sterowników. BIOS, chipset i karta dźwiękowa. Mam M4600 i nie ma takich problemów.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Laptopy Dell Precision”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: DELLMania, Google [Bot]