Dell Prexision M4700 problem zacina się przy starcie oraz przy wybudzaniu z uśpienia

Problemy związane z: Laptop Dell Precision
Ma
Marcin
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2017, 22:28

Dell Prexision M4700 problem zacina się przy starcie oraz przy wybudzaniu z uśpienia

Postautor: Marcin » 23 cze 2017, 22:45

Cześć, mam problem z laptopem Dell Precision M4700. Komputer zacina się zawsze przy wybudzaniu z uśpienia i czasami przy starcie. Gdy już się zatnie możliwy jest tylko reset i ponowne włączenie. System, na którym działam to Windows 10. Mam w nim zainstalowany dysk mSATA Samsung Evo 850. Czy ktoś wie lub ma jakieś pomysły jak rozwiązać taki problem. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Dell Prexision M4700 problem zacina się przy starcie oraz przy wybudzaniu z uśpienia

Postautor: piotr_solek » 24 cze 2017, 15:54

To raczej (na podstawie tego co napisałeś) nie jest problem z laptopem tylko konfiguracją systemu. Jesteś pewien co do wybudzenia ze stanu uśpienia nie myląc hibernację? Problem występował wcześniej? Kiedy się zaczął? Może to jakiś program powoduje zawieszenie systemu po wybudzeniu.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Laptopy Dell Precision”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot], syba1977