Podświetlanie klawiatury w Dellach e6520 i e6430

Problemy związane z: Laptop Dell Latitude
Un
Under555
Posty: 2
Rejestracja: 09 lut 2017, 21:17

Podświetlanie klawiatury w Dellach e6520 i e6430

Postautor: Under555 » 09 lut 2017, 21:29

Witajcie, mam do Was pytanie dotyczące podświetlania klawiatury w Dellu (na początek e6520 mojej mamy a później innym modelu ale pewnie tam będzie tak samo i tak).

1. Mam móc wybrać stopień jasności tj. moc podświetlenia - jest ale z poziomu BIOSu
2. Mam mieć funkcję totalnie wyłączenia - jest ale z poziomu BIOSu
3. Chcę mieć podświetlenie jak np. w Lenovo y50 czy większości lapków - jak kliknę,że ma być to ma być na stałe czy piszę czy nie. U mojej mamy jak się nie naciska przez chyba 3 sekundy to sama gaśnie a nikt jej o to nie prosi i bardzo ale to bardzo to denerwuje.

Problem polega na tym,że Dell daje klucz do W7 z opcją Update do W10... u mojej mamy jest W8 czysty - nie od Della.

Mama chce mieć w swoim 6520 Windowsa 8 i ja w moim 6430 tak samo - dlaczego?

W10 odrzucam do pracy bo mogę - będzie na lapku do gier.
A W7 w moim odczuciu jest cięższy, wolniejszy od W8 i pewnie ma jakieś ograniczenia w sobie + uwielbiam kafelki z W8 :)

Załączam Wam screen z lapka, który ma wrzuconą windę Della (ale i tak dalej nie wiem czy jest opcja,żeby na stałę się klawa świeciła) oraz wszelkie ustawienia dotyczące klawiatury z BIOSu z 6520.

Albo czy jest opcja pobrać ze strony Della obraz Windy 8 od nich? Ale czy wtedy z kluczem z Dreamsparka to przejdzie ?



https://drive.google.com/open?id=0B1SrUg09FenUVUthdW9ITFV6cmM

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Podświetlanie klawiatury w Dellach e6520 i e6430

Postautor: piotr_solek » 10 lut 2017, 17:09

Można zakupić legalną wersję OEM systemu Windows 8 na serwisach aukcyjnych. Link to systemu podają sprzedawcy lub pobierasz ze strony Microsoft u. Oryginalną płytę instalacyjną Dell z Win8 też można nabyć za rozsądną cenę jak się poszuka.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Laptopy Dell Latitude”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]