latitude E6420 sterowniki XP

Problemy związane z: Laptop Dell Latitude
we
wesol
Posty: 7
Rejestracja: 11 sie 2017, 07:04

latitude E6420 sterowniki XP

Postautor: wesol » 11 sie 2017, 07:29

z racji iz moj lapek mial od nowosci winde 7 a ja potrzebuje posiadac XP i zadne tam dowgrady nie w chodza w gre to przesiadlem sie na xp. Poza tym dysk zostal zmieniony na ssd. podzileilem go na dwie partycje. Teraz zainstalowalem winde XP i poszukiwanie sterownikow. Conieco dalo sie odnaleźć ale nie wszystko. Szkoda ze na stronce della mimo iz moj lap posiada wsparcie do XP nie oferuje sterownikow na serwerze. Nie bardzo tez sprawdza sie ten program do aktualizacji sterownikow bo o ile pod win7 i nowszymi jakos to daje rade tak tu umnie juz nie. Posiada ktos pakiet sterownikow do tego laptopa??
Dziwnym jest tez fakt iz hdmi tez nie trybi. Tez mam chyba tu opisywany problem bo po podpieciu kabla hdmi pod tv odrazu jest niebieski ekan i tylko restart laptopa pozwala na dalsza prace na sprzecie oczewiscie bez wyswietlania na zewnetrznym ekranie. Oczewiscie zakupie sobie przystawke z usb na hdmi ale troszke wstyd by to nie dzialalo jak producent to stworzył.
Po mojemu powinny byc sterowniki dostepne w pakiecie pod dany sprzet lub poprostu sterowniki pod dane podzespoly zastosowane w danym sprzecie.
Prosze o pomoc.


Wróć do „Laptopy Dell Latitude”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]