Laptop Dell Latitude E6320 - zacina się

Problemy związane z: Laptop Dell Latitude
cj
cjerzy11
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2020, 16:36

Laptop Dell Latitude E6320 - zacina się

Postautor: cjerzy11 » 01 lis 2020, 08:41

Jestem posiadaczem laptopa Dell Latitude E6320 z zainstalowanym systemem Windows 10, o architekturze 64 bit. Na pokładzie jest grafika Intel HD Graphics 3000, procesor 2,5 GHz i pamięć 4 GB. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że ostatnio laptop się zacina, pracuje "skokowo", długo się uruchamia oraz tak się czasami zablokuje, że żaden klawisz nie odpowiada a nawet przy kombinacji klawiszy ctrll+alt+del nie można go zamknąć. Żeby go wyłączyć muszę odciąć go od zasilania. Wyczyściłem go CCleanerem, zastosowałem oczyszczanie systemowe dysku a nawet zrobiłem defragmentację - nic nie pomogło. Sprawdziłem na wirusy programem ESET NOD 32 Antivirus i Malwarebytes - oba programy nie wykryły nic podejrzanego. Pokusiłem się nawet o diagnostykę pamięci systemu Windows - po analizie okazało się, że nie wykryto błędów pamięci .Sprawdziłem też HDD programem HDTune i CristalDiskInfo - wyniki testów są w załącznikach. Na koniec przetestowałem procesor programem OCCT bez żadnych włączonych programów, działał tylko program testujący. Z tego co ja widzę, wyniki testu nie są zadowalające: temp 50 - 70 st C, napięcie 0,8 - 1,2 V pobór mocy 6 - 26 W, częstotliwość 0,8 - 3 GHz, wykorzystanie procesora w granicach 2 - 20 %. Co do zainstalowanego Biosu to mam wersję A08. Proszę o ustosunkowanie się do tych danych i o jakieś uwagi.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Wróć do „Laptopy Dell Latitude”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot], Promotionlaw