E7250 ultrabook - irytujący mikro hałas

Problemy związane z: Laptop Dell Latitude
ra
raca91
Posty: 2
Rejestracja: 07 paź 2017, 23:12

E7250 ultrabook - irytujący mikro hałas

Postautor: raca91 » 07 paź 2017, 23:23

Witajcie,

Czy jest możliwość wyłączenia magistrali pod stacje dokującą? Pytam ponieważ wszystko wskazuje na to, że właśnie z niej wydobywa się dziwny dźwięk ( jakby ciągłego odczytu, skoków napięcia ). Nie wiem czy jest to normalne żeby w okolicy tej magistrali właśnie tak delikatnie "brzęczało"? Czy może to coś innego? Chciałbym, żeby laptop chodził cichutko...

Dzięki za wszelką pomoc!

Pozdrawiam,
JAKUB


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: E7250 ultrabook - irytujący mikro hałas

Postautor: piotr_solek » 08 paź 2017, 19:37

Cewki. Niektóre laptopy tak mają. Jeśli jest na gwarancji to ja bym zadzwonił. Wszystko zależy od natężenia dźwięku.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.
ra
raca91
Posty: 2
Rejestracja: 07 paź 2017, 23:12

Re: E7250 ultrabook - irytujący mikro hałas

Postautor: raca91 » 08 paź 2017, 22:59

Dziękuje za odpowiedź.
Gwarancji nie ma, stąd poniższe pytania:

1. Czy można temu jakkolwiek zaradzić? Na przykład po przez wyłączenie tej magistrali z poziomu systemu?
2. Czy na "dłuższą metę" może to powodować jakieś komplikacje dla urządzenia i w konsekwencji jego uszkodzenie?

Pozdrawiam


Vi
Vian
Posty: 4
Rejestracja: 09 lis 2017, 20:49

Re: E7250 ultrabook - irytujący mikro hałas

Postautor: Vian » 09 lis 2017, 20:53

Cześć - też tak mam.
U mnie to dźwięk jakby pracującego HDD.
Ponieważ sprzęt był na gwarancji wymienili płytę - twierdzili że to wina wadliwie wlutowanych elementów. Wg nich to nie powinno wpłynąć na pracę, tylko ewentualnie na nerwy użytkownika.
Ponieważ kupiłem laptop w szemranej firmie, po wielu przygodach ta sama wadliwa płyta wróciła do mnie i doprowadza mnie do szewskiej pasji, ale to już zupełnie inna historia.


Wróć do „Laptopy Dell Latitude”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]