E6430 problem z WiFi po instalacji systemu

Problemy związane z: Laptop Dell Latitude
Cz
Czarteg
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2018, 20:00

E6430 problem z WiFi po instalacji systemu

Postautor: Czarteg » 19 sty 2018, 20:09

Witam wszystkich,
Mam taki oto problem: ostatnio po eksperymentowaniu z Ubuntu musialem od nowa zainstalowac system na swoim laptopie (model w temacie). Wszystkie sterowniki udalo mi sie odnalezc, wszystkie troubleshooty wyeliminowac, wszystkie z wyjatkiem jednego. Otoz wgl. nie mam Wifi w swoim laptopie. Zostal mi jeden problem, wyswietla mi sie zolty trojkat z wykrzyknikiem przy uknown device. Wydaje mi sie, ze jest to karta sieci bezprzewodowej(?), poniewaz gdy wchodze we wlasciwosci tego urzadzenia to pokazuje jako lokalizacje "on PCI bus". Nie wiem o co chodzi, wyczerpaly mi sie pomysly, dodam, ze internet dziala, gdy laptop jest polaczony przewodem. Przepraszam za brak polskich znakow, jeszcze nie spolszczylem windowsa i nie odnalazlem prawidlowej klawiatury. Prosze o pomoc! :?


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: E6430 problem z WiFi po instalacji systemu

Postautor: piotr_solek » 20 sty 2018, 10:02

Nie podałeś żadnych szczegółów ani załączników. Jeśli miałeś Ubuntu i wszystko działało to znaczy, że czegoś jeszcze nie zainstalowałeś. Poszukaj brakujących składników na forum linuksowym. Pod Win7/10 nie ma z tym komputerem żadnych problemów.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Laptopy Dell Latitude”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]