Zasilacz inspiron 7720

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
cz
czyzyk
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2020, 21:12

Zasilacz inspiron 7720

Postautor: czyzyk » 30 maja 2020, 21:54

Dzień dobry.
Stary zasilacz zaczął grymasić więc postanowiłem zakupić nowy. Niestety pomimo, że parametry nowego zasilacza są takie same jak starego to laptop nie chce się na nim uruchomić. Są dwie opcje
1) Zasilacz jest niesprawny - nie mam za bardzo możliwości tego sprawdzić
2) Winna jest polaryzacja wtyczki ( a przynajmniej tak zakładam). W starym zasilaczu jest minus, kółeczko, plus natomiast w nowym jest minus, kółeczko z plusem oraz plus. Niestety nie znam się na tym zupełnie oraz nie udało mi się znaleźć konkretnych informacji na ten temat w internecie, tak więc moje pytanie czy ktoś może się na tym zna i jest mi w stanie powiedzieć czy to może mieć wpływ na działanie (oraz nie działanie) sprzętu. Ewentualnie jeśli ktoś już wymieniał swój zasilacz do swojego 7720 byłby skłonny podzielić się jaki nowy zasilacz wybrał. Z góry dziękuję za pomoc.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 838
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Zasilacz inspiron 7720

Postautor: piotr_solek » 05 cze 2020, 12:30

Lub nastąpiło modułu zasilania lub płyty i żaden zasilacz tu nie pomoże. Serwis lub forum Elektroda jeśli masz umiejętności by sprawdzić płytę.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]