Problem z Inspiron 5720.

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
kw
kwiatek941
Posty: 2
Rejestracja: 02 lis 2015, 21:47

Problem z Inspiron 5720.

Postautor: kwiatek941 » 02 lis 2015, 21:53

Witajcie , mam problem z w/w modelem laptopa. Problem polega na tym że , na laptopie oryginalnie zainstalowany był Windows 8 , przeinstalowany po pewnym czasie na Windows 10. Stwierdziłem , że przeinstaluje mu Windowsa na 7-ke . Po całej operacji , komputer staje na Logu Della i nic więcej się z nim nie dzieje , wygląda na uszkodzony BIOS. Ani reset przez zworkę ani wyjęcie Baterii CMOS nie pomogło . Posiadam również 2 modele Dell z wersji Biznesowej i w żadnym z nich nie ma takiego problemu jak z tym "Markeciakiem" . Co mogę zrobić w takiej sytuacji ? Z góry dzięki za odpowiedź i jakąkolwiek poradę. :) !


kw
kwiatek941
Posty: 2
Rejestracja: 02 lis 2015, 21:47

Re: Problem z Inspiron 5720.

Postautor: kwiatek941 » 03 lis 2015, 20:00

Czy ktoś jest w stanie pomóc ?


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Problem z Inspiron 5720.

Postautor: piotr_solek » 05 lis 2015, 14:16

kwiatek941 pisze:Czy ktoś jest w stanie pomóc ?


By pomóc, trzeba podać trochę więcej szczegółów bo inaczej to tylko zwracanie głowy.

W jakim stanie jest dysk (sprawdzony, bad sectors, smart) , w jakim trybie jest instalowany, z czego jest instalowany (kopia systemu), instalacja czysta czy z poziomu Windows..

Ps bios się nie "uszkadza" sam od siebie..a przynajmniej nie w tym przypadku.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]